UWAGA RODZICE I OPIEKUNOWIE PRAWNI ORAZ UCZNIOWIE

Szanowni Państwo,
Rodzice i Opiekunowie Prawni, Uczniowie i Uczennice,

w dniu 1 września 2020 roku nastąpi długo oczekiwany przez wszystkich powrót uczniów do szkół. W trosce o dobro wspólne przekazuję Państwu ważne informacje związane z tym trudnym dla nas wszystkich czasem.
Proszę o uważne przeczytanie mojego listu, by w odpowiedni sposób – jak najlepiej przygotować się na powrót do szkoły w nowej rzeczywistości. Z wiadomych powodów nie będzie to „płynna kontynuacja” codziennego życia szkolnego, „normalne, dotychczasowe” uczestnictwo w zajęciach szkolnych. Sytuacja zagrożenia epidemiologicznego niesie ze sobą wiele ograniczeń – niemożność spotkania się z przyjaciółmi czy wyjścia do kina. Czytaj więcej…

KONSULTACJE PRZEDMIOTOWE

HARMONOGRAM KONSULTACJI PRZEDMIOTOWYCH
DLA UCZNIÓW

w dniu 8 czerwca 2020 roku

Lp.

Godziny lekcyjne

Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego

Nauczany przedmiot

Sala

lekcyjna

PONIEDZIAŁEK

1.

——

—–

—–

—–

2.

08.55 – 09.40

Karolina Lis-Jordan

j. niemiecki

B1

Małgorzata Adler-Natkaniec

chemia

M2

3.

09.50 – 10.35

Tomasz Jabłoński

wychowanie fizyczne

boisko

Zbigniew Muszczyński

chów i hodowla

M1

4.

10.55 – 11.40

Marzena Andrzejewska

podstawy przedsiębiorczości

A2

Barbara Krupińska

j. angielski

B3

5.

11.50 – 12.35

Józef Majkowski

j. polski

biblioteka

Iwona Galacka-Rajchel

rośliny ozdobne

wiklina

6.

12.45 – 13.30

Magdalena Skólmowska-Kopczyńska

anatomia i fizjologia zwierząt

M1

Adam Sosnowski

matematyka, fizyka

B2

7.

13.45 – 14.30

Łukasz Klimek

religia

B1

Aleksandra Rutecka-Kosińska

matematyka

M1

 

Dyżur:

Ilona Mielnik – rewalidacja – poniedziałek – 12.30 -14.30 – sala 46

KOMUNIKAT MEN

UWAGA
zgodnie z komunikatem
Ministra Edukacji Narodowej informuję,
że od 12 marca br.uczniowie szkół ponadpodstawowych
nie przychodzą do szkoły.

https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

Jednocześnie zobowiązuję uczniów do śledzenia szkolnej strony internetowej, FB i Ig,
na której będą publikowane zadania do samodzielnej realizacji w domu.

Lila Pławińska-Kopeć
Dyrektor

 

HARMONOGRAM

HARMONOGRAM UDZIELANIA WSPARCIA W PROJEKCIE

„Czas na zawodowców – wzrost jakości kształcenia zawodowego szczecińskich szkół”

Lp.

Rodzaj wsparcia

Data rozpoczęcia wsparcia

Godziny przewidziane dla prowadzenia wsparcia

Miejsce realizacji wsparcia

1

Doradztwo edukacyjno – zawodowe

16.09.2019

14.10.2019

20.01.2020

20.05.2020

15.30 -18.30

Centrum Edukacji Ogrodniczej w Szczecinie

ul. Batalionów Chłopskich 115, 70-760 Szczecin

sala 43

2

Kurs carvingowy

21.10.2019

15.30 – 18.30

Centrum Edukacji Ogrodniczej w Szczecinie

ul. Batalionów Chłopskich 115, 70-760 Szczecin

pracownia florystyczna

3

Kurs języka zawodowego – niemiecki

04.11.2019

15.30 – 18.30

Centrum Edukacji Ogrodniczej w Szczecinie

ul. Batalionów Chłopskich 115, 70-760 Szczecin

sala 43

4

Kurs języka zawodowego – angielski

05.11.2010

15.30 – 18.30

Centrum Edukacji Ogrodniczej w Szczecinie

ul. Batalionów Chłopskich 115, 70-760 Szczecin

sala 44

5

Kurs elektroenergetyczny –
G1, G2, G3

28.10.2019

15.30 – 18.30

Centrum Edukacji Ogrodniczej w Szczecinie

ul. Batalionów Chłopskich 115, 70-760 Szczecin

sala 45

6

Kurs odnawialnych źródeł energii

20.04.2020

15.30 – 18.30

Centrum Edukacji Ogrodniczej w Szczecinie

ul. Batalionów Chłopskich 115, 70-760 Szczecin

część teoretycznasala 45

Zespół Szkół nr 4,
ul. Kusocińskiego 3, 70-237 Szczecin

część praktyczna – warsztaty

7

Kurs obsługi i konserwacji wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia

06.04.2020

15.30 – 18.30

Centrum Edukacji Ogrodniczej w Szczecinie

ul. Batalionów Chłopskich 115, 70-760 Szczecin

część teoretycznasala 45

Ramirent, ul. Świerczewska 3 ,71-066 Szczecin

cześć praktyczna –  warsztaty

8

Kurs florystyczny podstawowy

17.08.2020

9.00 – 15.00

Centrum Edukacji Ogrodniczej w Szczecinie

ul. Batalionów Chłopskich 115, 70-760 Szczecin

pracownia florystyczna

9

Kurs inseminacji bydła

17.08.2020

9.00 – 15.00

TOP GEN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Bolesława Chrobrego 23, 48-100 Głubczyce

część teoretyczna i część praktyczna

10

Praktyka zawodowa

w zakresie obsługi i eksploatacji maszyn i urządzeń ogrodniczych i rolniczych

06.07.2020 – 31.07.2020

8.00 – 16.00

ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY INSTYTUTU ZOOTECHNIKI PIB w KOŁBACZU

ul. Warcisława 1, 74-106 Stare Czarnowo

11

Staż zawodowy

w zakresie usług weterynaryjnych

06.07.2020 – 31.07.2020

8.00 – 16.00

ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY INSTYTUTU ZOOTECHNIKI PIB w KOŁBACZU

ul. Warcisława 1, 74-106 Stare Czarnowo

12

Staż zawodowy

w zakresie usług weterynaryjnych

06.07.2020 – 31.07.2020

8.00 – 16.00

KLINIKA ZWIERZĄT DOMOWYCH

ul. Łubinowa 17, 70-784 Szczecin

13

Staż zawodowy

w zakresie architektury krajobrazu

06.07.2020 – 31.07.2020

8.00 – 16.00

SZKÓŁKA ROŚLIN OZDOBNYCH SMĘTOWICE

Smętowice 2, 72-001 Smętowice

CENTRUM OGRODNICZE LAWENDA

ul. Bukszpanowa 1a, 70-763 Szczecin