HARMONOGRAM KONSULTACJI PRZEDMIOTOWYCH DLA UCZNIÓW OBOWIĄZUJĄCY OD 1 CZERWCA 2020

HARMONOGRAM KONSULTACJI PRZEDMIOTOWYCH 
DLA UCZNIÓW
OBOWIĄZUJĄCY OD 1 CZERWCA 2020

Wytyczne sanitarne:

  1. W konsultacjach mogą wziąć udział wyłącznie uczniowie zdrowi, którzy wcześniej zgłosili chęć uczestnictwa w zajęciach nauczycielowi prowadzącemu.
  2. Na teren szkoły nie mogą wchodzić osoby przebywające na kwarantannie.
  3. Na terenie szkoły należy poruszać się mając zasłonięte usta i nos.
  4. Wchodząc do szkoły należy zdezynfekować ręce.
  5. Podczas konsultacji należy używać własnych materiałów oraz przyborów do pisania.
  6. Nauczyciel może zadecydować o indywidualnej lub grupowej formie konsultacji z zachowaniem zasad sanitarnych.
  7. Należy zachować co najmniej 2-metrowy odstęp od innych osób.
  8. Po zakończeniu konsultacji należy opuścić teren szkoły.

     

    Lp.

     

    Godziny lekcyjne

     

    Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego

     

     

    Nauczany przedmiot

     

    Sala

    lekcyjna

     

    PONIEDZIAŁEK

    1.

    8.00 – 8.45

    Łukasz Klimek

    religia

    45

    2.

    8.55 – 9.40

    Karolina Lis-Jordan

    j. niemiecki

    B1

    3.

    9.50 – 10.35

    Karolina Lis-Jordan

    j. niemiecki

    B1

    4.

    10.55 – 11.40

    Iwona Galacka-Rajchel

    rośliny ozdobne

    45

    5.

    11.50 – 12.35

    Iwona Galacka-Rajchel

    Anna Binkiewicz-Darcz

    rośliny ozdobne

     

    biologia, EDB

     

    45

    50

    6.

    12.45 – 13.30

    Anna Binkiewicz-Darcz

    biologia, EDB

    50

    7.

    13.45 – 14.30

    Małgorzata Adler-Natkaniec

    chemia

    38

     

    WTOREK

     

    1.

    8.00 – 8.45

    Tadeusz Ledwoń

     

     

    Jacek Kaczorkiewicz

     

    Jacek Ostaszewski

     

    przedmioty ogrodnicze/ techniczne

     

    przedmioty ogrodnicze

     

    przedmioty weterynaryjne

     

    M2

     

     

    Szklarnia

     

    50

    2.

    8.55 – 9.40

    Tadeusz Ledwoń

     

     

    Jacek Ostaszewski

     

     

    Barbara Krupińska

     

    przedmioty ogrodnicze/ techniczne

     

    przedmioty weterynaryjne

     

    j. angielski

    M2

     

     

    50

     

     

    B2

    3.

    9.50 – 10.35

    Barbara Krupińska

     

    Joanna Sylwestrzak

     

    j. angielski

     

    przedmioty zawodowe – architektura krajobrazu,

    warzywnictwo

    B2

     

    B3

    4.

    10.55 – 11.40

    Joanna Sylwestrzak

     

    przedmioty zawodowe – architektura krajobrazu,

    warzywnictwo

    B3

    5.

    11.50 – 12.35

    Adam Kania

     

     

    Anna Rudnik

    przedmioty ogrodnicze/ techniczne

     

    j. niemiecki, wychowanie fizyczne

    44

     

     

    38

    6.

    12.45 – 13.30

    Adam Kania

     

     

    Anna Rudnik

     

     

    Andrzej Wyka

     

    przedmioty ogrodnicze/ techniczne

     

    j. niemiecki, wychowanie fizyczne

     

    przedmioty ogrodnicze

    44

     

     

    38

     

     

    46

    7.

    13.45 – 14.30

    Andrzej Wyka

    przedmioty ogrodnicze

    46

     

    ŚRODA

    1.

    8.00 – 8.45

    Agata Jankowska

    przedmioty weterynaryjne

    gabinet

    2.

    8.55 – 9.40

    Agata Jankowska

    przedmioty weterynaryjne

    gabinet

    3.

    9.50 – 10.35

    Marzena Andrzejewska

    przedmioty ekonomiczne

    A2

    4.

    10.55 – 11.40

    Marzena Andrzejewska

    przedmioty ekonomiczne

    A2

    5.

    11.50 – 12.35

    Joanna Woźniak

     

     

    Joanna Obszańska

    przedmioty zawodowe – architektura krajobrazu

     

    j. polski

    wiklina

     

     

    43

    6.

    12.45 – 13.30

    Joanna Woźniak

     

     

    Joanna Obszańska

     

    Andrzej Fidos

    przedmioty zawodowe – architektura krajobrazu

     

    j. polski

     

    przedmioty techniczne

     

    wiklina

     

     

    43

     

    M1

    7.

    13.45 – 14.30

    Andrzej Fidos

    przedmioty techniczne

    M1

     

    CZWARTEK

    1.

    8.00 – 8.45

    Aleksandra Rutecka-Kosińska

    matematyka

    49

    2.

    8.55 – 9.40

    Aleksandra Rutecka-Kosińska

     

    Andżelika Szczęch-Kaczorkiewicz

    matematyka

     

    geografia

     

    49

     

    44

    3.

    9.50 – 10.35

    Andżelika Szczęch-Kaczorkiewicz

     

    Majkowski Józef

    geografia

     

    j. polski

    44

     

    biblioteka

    4.

    10.55 – 11.40

    Majkowski Józef

    j. polski

    biblioteka

    5.

    11.50 – 12.35

    Magdalena Skólmowska-Kopczyńska

    przedmioty weterynaryjne

    51

    6.

    12.45 – 13.30

    Magdalena Skólmowska-Kopczyńska

    przedmioty weterynaryjne

    51

    7.

    13.45 – 14.30

    Jan Masny

    zajęcia praktyczne

    szklarnia

     

    PIĄTEK

    1.

    8.00 – 8.45

    Zbigniew Muszczyński

    przedmioty weterynaryjne

    51

    2.

    8.55 – 9.40

    Zbigniew Muszczyński

    przedmioty weterynaryjne

    51

    3.

    9.50 – 10.35

    Maciej Gruszkowski

    historia, WOS, WOK

    38

    4.

    10.55 – 11.40

    Maciej Gruszkowski

    historia, WOS, WOK

    38

    5.

    11.50 – 12.35

    Adam Sosnowski

    matematyka, fizyka, informatyka

    49

    6.

    12.45 – 13.30

    Adam Sosnowski

     

    Lila Pławińska-Kopeć

    Tomasz Jabłoński

    matematyka, fizyka, informatyka

    wychowanie fizyczne

    wychowanie fizyczne

     

    49

     

     

    boisko

     

    boisko

    7.

    13.45 – 14.30

    Lila Pławińska-Kopeć

     

    Tomasz Jabłoński

    wychowanie fizyczne

    wychowanie fizyczne

    boisko

     

    boisko

    Dyżury:

    Pedagog szkolny – środa 11.00 – 12.30 – budynek A – gabinet pedagoga

    Magdalena Ufnal – konsultacje – piątek – 9.00 – 12.00 – sala 52

    Ilona Mielnik – rewalidacja – poniedziałek – 12.30 -14.30 – sala 44

Procedura zapewnienia bezpieczeństwa CEO
Zgoda rodzica lub ucznia na pomiar temperatury-konsultacje
Zgoda rodzica-opiekuna na udział w KONSULTACJACH
Zgoda ucznia na pomiar temperatury_konsultacje
Zgoda ucznia na udział w konsultacjach

KONSULTACJE DLA MATURZYSTÓW

UWAGA MATURZYŚCI

w dniach 25 maja – 5 czerwca 2020 roku na terenie szkoły odbywają się konsultacje wg poniższego harmonogramu:

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego

Przedmiot

Sala

Termin konsultacji

1.

Józef Majkowski

język polski

biblioteka

poniedziałek,
g.10.00 – 11.30

środa,
g.10.00 – 11.30

2.

Adam Sosnowski

matematyka

49

środa g.12.30 – 14.00

3.

Barbara Krupińska

język angielski

B3

wtorek,
g.10.00 – 11.30

4.

Anna Rudnik

język niemiecki

38

wtorek,
g. 11.30 – 13.00

5.

Anna Binkiewicz-Darcz

biologia

50

piątek,
g. 11.30 – 13.00

6.

Andżelika Szczęch-Kaczorkiewicz

geografia

44

czwartek, g. 10.30 – 12.00

7.

Małgorzata Adler-Natkaniec

chemia

świetlica

piątek,
g. 10,00 – 11.30

8.

Maciej Gruszkowski

wiedza i społeczeństwo

38

czwartek,
g. 10.00 -11.30

 

Szczegółowe informacje zostały przekazane na adres klasowego e-maila.

serdecznie zapraszam,
Lila Pławińska-Kopeć

KOMUNIKAT

SZANOWNI PAŃSTWO,

RODZICE, OPIEKUNOWIE PRAWNI, UCZNIOWIE

w związku ze zbliżającym się terminem informowania o proponowanych ocenach rocznych, proszę skontaktować się – drogą elektroniczną lub w formie ustalonej na pierwszym spotkaniu – z wychowawcami klas w celu uzyskania dostępu do iDziennika:      https://pe.szczecin.pl/chapter_201222.asp

klasa 1 tk/to po sp – Barbara Krupińska – b.krupinska@ceogr.edu.pl; Marzena Andrzejewska – m.andrzejewska@ceogr.edu.pl

klasa 1 tw po sp – Joanna Obszańska – j.obszanska@ceogr.edu.pl

klasa 1 TK po gim – Andżelika Szczęch-Kaczorkiewicz – a.szczechkaczorkiewicz@ceogr.edu.pl

klasa 1 TW po gim – Karolina Lis-Jordan – k.lisjordan@ceogr.edu.pl

klasa 2 TK/TO – Iwona Galacka-Rajchel – i.galackarajchel@ceogr.edu.pl

klasa 2 TW – Magdalena Skólmowska-Kopczyńska – m.skolmowskakopczynska@ceogr.edu.pl

klasa 3 TK/TO- Joanna Woźniak – j.wozniak@ceogr.edu.pl

klasa 3 TW – Anna Binkiewicz-Darcz – a.binkiewicz@ceogr.edu.pl

klasa 2 BSo/2 BSm–  Andrzej Wyka – andrzejwyka@tlen.pl

Lila Pławińska-Kopeć

dyrektor

 

KONKURS PLASTYCZNY „ŚWIAT OCZAMI MŁODYCH”

W konkursie plastycznym na projekt znaczka pocztowego „Świat oczami młodych” co roku poruszamy ważne społecznie tematy. Konkurs nie tylko edukuje młodzież w wybranych sprawach, ale stwarza jej również możliwość wypowiedzi i dyskusji. Czwarta edycja konkursu organizowana pod hasłem „Wolontariat” poświęcona jest tematyce wolontariatu w różnych jego aspektach, tj. idei, jakie za sobą niesie, przykładów działań wolontariackich, a także korzyści zarówno dla beneficjentów, jak i samych wolontariuszy. Czytaj więcej…

UWAGA MIESZKAŃCY INTERNATU

Szanowni Państwo,
Rodzice i Opiekunowie Prawni,

informuję,
że w środę 13.05.2020r. w godzinach 13-14 będzie możliwość wejścia do internatu i zabrania
np. podręczników.
Sekretariat:     tel. 91 4 612-379      e-mail : ceogr@miasto.szczecin.pl

Z poważaniem
Lila Pławińska-Kopeć
dyrektor