WAKACJE’2020

Szanowni Państwo,

Nauczyciele, Rodzice i Opiekunowie Prawni,

Drodzy Uczniowie i Absolwenci,

za nami kolejny rok szkolny wytężonej pracy, pełen niespodziewanych wydarzeń, które przyczyniły się do zmian organizacyjnych, a tym samym zdobywania wiedzy w sposób zdalny. Dla wielu z nas było to wyzwanie, któremu sprostaliśmy dzięki cierpliwości, życzliwości i współpracy, za co serdecznie dziękuję.

Gratulując sukcesów w uzyskaniu promocji do kolejnej klasy lub ukończenia szkoły, życzę wszystkim odpoczynku, niezapomnianych wspomnień, zdobywania nowych wrażeń i poznawania nowych miejsc – być może tylko w sposób wirtualny lub czytając ciekawą książkę przy dźwiękach grających świerszczy na pachnącej łące…

Dużo zdrowia i udanych bezpiecznych wakacji’2020 🙂

Serdecznie pozdrawiam,

Lila Pławińska-Kopeć
Dyrektor
Centrum Edukacji Ogrodniczej
w Szczecinie

REKRUTACJA 2020/2021

UWAGA ÓSMOKLASIŚCI!

Przed Wami wybór kolejnego etapu edukacji.
Serdecznie zapraszamy 🙂

Rekrutacja do Centrum Edukacji Ogrodniczej w Szczecinie
na rok szkolny 2020/2021
jest przeprowadzana do niżej wymienionych szkół:

SZKOŁA

ZAWÓD

ODDZIAŁ

Technikum Ogrodnicze

technik architektury krajobrazu

1 TK

technik ogrodnik

1 TO

technik weterynarii

1 TW

Branżowa Szkoła I stopnia nr 7

ogrodnik

1 BSo

mechanik – operator pojazdów
i maszyn rolniczych

1 BSm

PRZEDMIOTY PUNKTOWANE W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM
ZE ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ

               1. TECHNIKUM OGRODNICZE
                        a) zawód: technik ogrodnik:
                                         język polski, matematyka, biologia, geografia;
                        b) zawód: technik architektury krajobrazu:
                                         język polski, matematyka, biologia, geografia;
                        c) zawód: technik weterynarii:
                                         język polski, matematyka, biologia, chemia;

                2. BRANŻOWA SZKOŁA I stopnia NR 7
                       
a) zawód: ogrodnik:
                                        
• język polski, matematyka, geografia, informatyka;
                       
b) zawód: mechanik – operator pojazdów i maszyn rolniczych:                                                                                 • język polski, matematyka, geografia, informatyka;

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH

w roku szkolnym 2019/2020

lp.

przedmiot

data

godzina

1.

Podstawy projektowania terenów zieleni

26 sierpnia 2020 roku
(środa)

10.00

2.

Język polski

27 sierpnia 2020 roku
(czwartek)

09.00

3.

Biologia

27 sierpnia 2020 roku
(czwartek)

09.00

4.

Anatomia i fizjologia zwierząt

27 sierpnia 2020 roku
(czwartek)

10.00

5.

Projektowanie, urządzanie i pielęgnowanie roślinnych obiektów architektury krajobrazu

27 sierpnia 2020 roku
(czwartek)

11.00

6.

Język angielski

28 sierpnia 2020 roku
(piątek)

09.00

7.

Język niemiecki

28 sierpnia 2020 roku
(piątek)

10.30

8.

Kształtowanie i projektowanie obiektów małej architektury

28 sierpnia 2020 roku
(piątek)

12.30

 Zagadnienia na egzamin poprawkowy są do pobrania w sekretariacie
i umieszczone na tablicy ogłoszeń w holu szkoły.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Szanowni Rodzice i Opiekunowie Prawni,
Drodzy Uczniowie,
w związku z zakończeniem roku szkolnego 2019/2020,
26 czerwca 2020 roku (piątek) odbędzie się wręczenie świadectw szkolnych na dziedzińcu szkoły
wg poniższego harmonogramu:
  • godz. 07.45 – 08.30 – klasa 3 TW, p. Anna Binkiewicz-Darcz,
  • godz. 08.30 – 09.15 – klasa 1 tk/to, p. Barbara Krupińska i p. Marzena Andrzejewska,
  • godz. 09.15 – 09.45 – klasa 2 TK/TO, p. Iwona Galacka-Rajchel,
  • godz. 09.45 – 10.30 – klasa 1 tw, p. Joanna Obszańska,
  • godz. 10.30 – 11.00 – klasa 3 TK/TO, p. Joanna Woźniak,
  • godz. 11.00 – 11.45 – klasa 1 TK, p. Andżelika Szczęch-Kaczorkiewicz,
  • godz. 11.45 – 12.15 – klasa 2 BSm/o, p. Andrzej Wyka,
  • godz. 12.15 – 13.00 – klasa 1 TW, p. Karolina Lis-Jordan,
  • godz. 13.00 – 13.45 – klasa 2 TW, p. Magdalena Skólmowska-Kopczyńska.
Wychowawcy klas przekażą szczegółowe informacje o przebiegu wręczenia świadectw w poszczególnych klasach.
W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych wręczenie świadectw odbędzie się w holu głównym szkoły.
Świadectwa szkolne będzie można odebrać również w późniejszym terminie po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu.
 
UWAGA:
Obowiązują dotychczasowe środki ostrożności w związku z zagrożeniem zakażeniem COVID-19.
 
Serdecznie zapraszam,
Lila Pławińska-Kopeć
Dyrektor
Centrum Edukacji Ogrodniczej
w Szczecinie

Zapytania ofertowe

Szanowni Państwo,

w związku z realizacją Projektu pt. „Czas na zawodowców – wzrost jakości kształcenia zawodowego szczecińskich szkół” w Centrum Edukacji Ogrodniczej w Szczecinie, zapraszamy do złożenia oferty na:

1. Zapytanie ofertowe nr 2/2020/RPZP.08.07.00 – Dostawa materiałów dydaktycznych
2. Zapytanie ofertowe nr 3/2020/RPZP.08.07.00 – Dostawa materiałów szkolnych
3. Zapytanie ofertowe nr 4/2020/RPZP.08.07.00 – Dowóz Uczniów/Uczestników Projektu

 

KONSULTACJE

HARMONOGRAM KONSULTACJI PRZEDMIOTOWYCH
DLA UCZNIÓW

w dniu 10 czerwca 2020 roku

Lp.

Godziny lekcyjne

Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego

Nauczany przedmiot

Sala

lekcyjna

ŚRODA

1.

08.00 – 8.45

Agata Jankowska

przedmioty weterynaryjne

M1

2.

08.55 – 09.40

Adam Sosnowski

matematyka

B1

3.

09.50 – 10.35

Lila Pławińska-Kopeć

wychowanie fizyczne

boisko

4.

10.55 – 11.40

Anna Binkiewicz-Darcz

biologia

B2

5.

11.50 – 12.35

Adam Kania

przedmioty ogrodnicze, techniczne

M2

6.

12.45 – 13.30

Joanna Woźniak

przedmioty zawodowe-architektura krajobrazu

wiklina

7.

13.45 – 14.30

Jan Masny

zajęcia praktyczne

szklarnia

Dorota Jasiejko – pedagog szkolny – środa 11.00 -11.45 – gabinet pedagoga

KONSULTACJE PRZEDMIOTOWE

HARMONOGRAM KONSULTACJI PRZEDMIOTOWYCH
DLA UCZNIÓW

w dniu 8 czerwca 2020 roku

Lp.

Godziny lekcyjne

Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego

Nauczany przedmiot

Sala

lekcyjna

PONIEDZIAŁEK

1.

——

—–

—–

—–

2.

08.55 – 09.40

Karolina Lis-Jordan

j. niemiecki

B1

Małgorzata Adler-Natkaniec

chemia

M2

3.

09.50 – 10.35

Tomasz Jabłoński

wychowanie fizyczne

boisko

Zbigniew Muszczyński

chów i hodowla

M1

4.

10.55 – 11.40

Marzena Andrzejewska

podstawy przedsiębiorczości

A2

Barbara Krupińska

j. angielski

B3

5.

11.50 – 12.35

Józef Majkowski

j. polski

biblioteka

Iwona Galacka-Rajchel

rośliny ozdobne

wiklina

6.

12.45 – 13.30

Magdalena Skólmowska-Kopczyńska

anatomia i fizjologia zwierząt

M1

Adam Sosnowski

matematyka, fizyka

B2

7.

13.45 – 14.30

Łukasz Klimek

religia

B1

Aleksandra Rutecka-Kosińska

matematyka

M1

 

Dyżur:

Ilona Mielnik – rewalidacja – poniedziałek – 12.30 -14.30 – sala 46