KADRA SZKOŁY

Posted on by

Dyrekcja szkoły:
Lila Pławińska-Kopeć – dyrektor szkoły
Andrzej Fidos – kierownik CKZ nr 6

PRACOWNICY PEDAGOGICZNI:

Pedagog szkolny:
Dorota Jasiejko – więcej…

Nauczyciel wspomagający:
Magdalena Ufnal

Biblioteka szkolna:
Józef Majkowski

Kadra pedagogiczna – przedmioty ogólnokształcące:
Małgorzata Adler – Natkaniec – chemia
Marzena Andrzejewska – podstawy przedsiębiorczości
Anna Binkiewicz – Darcz – biologia, przyroda, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie do życia w rodzinie
Maciej Gruszkowski – historia, wiedza o kulturze, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo – przestawić kolejność
Tomasz Jabłoński – wychowanie fizyczne
Łukasz Klimek– religia
Barbara Krupińska – język angielski
Karolina Lis – Jordan – język niemiecki
Józef Majkowski – język polski
Joanna Obszańska – język polski
Lila Pławińska-Kopeć – wychowanie fizyczne
Anna Rudnik – język niemiecki, wychowanie fizyczne
Aleksandra Rutecka-Kosińska – matematyka – przestawić kolejność
Adam Sosnowski – fizyka, matematyka, informatyka
Andżelika Szczęch – Kaczorkiewicz – geografia

Kadra pedagogiczna – przedmioty zawodowe:
Marzena Andrzejewska – przedmioty ekonomiczne
Andrzej Fidos – przedmioty techniczne
Iwona Galacka – Rajchel – przedmioty ogrodnicze
Agata Jankowska – przedmioty weterynaryjne
Jacek Kaczorkiewicz – przedmioty ogrodnicze
Adam Kania – przedmioty ogrodnicze/ techniczne
Tadeusz Ledwoń – przedmioty ogrodnicze/techniczne
Zbigniew Muszczyński – przedmioty zootechniczne
Jacek Ostaszewski – przedmioty weterynaryjne
Magdalena Skólmowska – Kopczyńska – przedmioty zootechniczne
Joanna Sylwestrzak – przedmioty architektury krajobrazu, przedmioty ogrodnicze
Joanna Woźniak – przedmioty ogrodnicze, przedmioty architektury krajobrazu
Andrzej Wyka – przedmioty ogrodnicze

Internat szkolny:
Małgorzata Adler – Natkaniec
Anna Binkiewicz – Darcz – kolejność
Mariola Borgorz
Tomasz Jabłoński
Jacek Kaczorkiewicz
Anna Krakowiak
Andżelika Szczęch – Kaczorkiewicz

ADMINISTRACJA:
Anna Badowska – specjalista ds. sekretariatu
Danuta Karżel – kierownik gospodarczy
Elżbieta Wyka – starsza księgowa
Bogumiła Żurek – główna księgowa
Joanna Żywarska – główny specjalista ds. kadr i płac

OBSŁUGA:
Gracjan Falkowski
Martyna Kłudosz
Teresa Kuchciak
Danuta Massalska
Bożena Milczarek
Michał Orłowski
Wiesław Rajchel
Bożena Smudzińska
Ryszard Traczyk
Wojciech Wyglądacz
Piotr Zdeb