KADRA SZKOŁY

Posted on by

Dyrekcja szkoły:
Jolanta Kawszyn – dyrektor szkoły
Andrzej Fidos – kierownik warsztatów szkolnych

PRACOWNICY PEDAGOGICZNI:

Pedagog szkolny:
Dorota Jasiejko
Janusz Kowalski

Nauczyciel wspomagający:
Magdalena Ufnal

Biblioteka szkolna:
Józef Majkowski

Kadra pedagogiczna – przedmioty ogólnokształcące:
Małgorzata Adler – Natkaniec – chemia
Marzena Andrzejewska – podstawy przedsiębiorczości
Anna Binkiewicz – Darcz – biologia, edukacja dla bezpieczeństwa
Maciej Gruszkowski – historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo
Agnieszka Kubiś – historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo
Tomasz Jabłoński – wychowanie fizyczne
Katarzyna Wnuk – wychowanie fizyczne
Marta Janowiak – język angielski
Jan Winarski – język angielski
Jacek Kaczorkiewicz – informatyka
Łukasz Klimek– religia
Karolina Lis – Jordan – język niemiecki
Józef Majkowski – język polski
Joanna Obszańska – język polski
Anna Rudnik – język niemiecki, wychowanie fizyczne
Aleksandra Rutecka-Kosińska – matematyka
Adam Sosnowski – fizyka, matematyka, informatyka
Andżelika Szczęch – Kaczorkiewicz – geografia

Kadra pedagogiczna – przedmioty zawodowe:
Andrzej Fidos – przedmioty ogrodnicze/techniczne
Iwona Galacka – Rajchel – przedmioty ogrodnicze
Agata Jankowska – przedmioty weterynaryjne
Jacek Kaczorkiewicz – przedmioty ogrodnicze
Adam Kania – przedmioty ogrodnicze/ techniczne
Tadeusz Ledwoń – przedmioty ogrodnicze/techniczne
Zbigniew Muszczyński – przedmioty zootechniczne
Jacek Ostaszewski – przedmioty weterynaryjne
Robert Palacz – przedmioty zootechniczne
Magdalena Skólmowska – Kopczyńska – przedmioty zootechniczne
Joanna Sylwestrzak – przedmioty architektury krajobrazu, przedmioty ogrodnicze
Joanna Woźniak – przedmioty ogrodnicze, przedmioty architektury krajobrazu
Andrzej Wyka – przedmioty ogrodnicze
Gracjan Falkowski – instruktor praktycznej nauki zawodu

Internat szkolny:
Małgorzata Adler – Natkaniec
Anna Binkiewicz – Darcz
Mariola Borgorz
Maciej Gruszkowski
Grzegorz Mielnik
Hubert Możdżeń

ADMINISTRACJA:
Anna Badowska – specjalista ds. sekretariatu
Anna Gajos – sekretarz szkoły
Elżbieta Wyka – starsza księgowa
Bogumiła Żurek – główna księgowa
Klaudia Furga – kierownik gospodarczy

OBSŁUGA:
Adrianna Ćwirko
Gracjan Falkowski
Martyna Kłudosz
Teresa Kuchciak
Danuta Massalska
Michał Orłowski
Wiesław Rajchel
Bożena Smudzińska
Ryszard Traczyk
Anna Utych
Wojciech Wyglądacz
Piotr Zdeb
Krzysztof Gajos
Sandra Sałek-Dymek