KADRA SZKOŁY

Posted on by

Dyrekcja szkoły:
Jolanta Kawszyn – dyrektor szkoły
Joanna Obszańska – wicedyrektor
Andrzej Fidos – kierownik warsztatów
Andrzej Wyka – kierownik praktycznej nauki zawodu
Małgorzata Adler-Natkaniec – kierownik internatu

PRACOWNICY PEDAGOGICZNI:

Pedagog szkolny:
Janusz Kowalski

Nauczyciel wspomagający:
Magdalena Ufnal

Biblioteka szkolna:
Katarzyna Petryszyn
Olga Silska – Gajb

Kadra pedagogiczna – przedmioty ogólnokształcące:
Małgorzata Adler – Natkaniec – chemia, wychowawca w internacie
Marzena Andrzejewska – podstawy przedsiębiorczości
Anna Binkiewicz – Darcz – biologia, edukacja dla bezpieczeństwa
Mariola Borgorz – podstawy przedsiębiorczości, wychowawca w internacie
Maciej Gruszkowski – wychowawca w internacie
Piotr Greber – język angielski
Agnieszka Kubiś – historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo
Tomasz Jabłoński – wychowanie fizyczne
Marta Janowiak – język angielski
Przemysław Jaśkiewicz – wychowanie fizyczne
Jacek Kaczorkiewicz – informatyka, przedmioty ogrodnicze
Łukasz Klimek– religia
Anna Kowalska – Obarzanek – informatyka
Tomasz Krzynówek – matematyka
Karolina Lis – Jordan – język niemiecki
Józef Majkowski – język polski
Hubert Możdżeń – filozofia
Joanna Obszańska – język polski
Katarzyna Petryszyn – język polski
Anna Rudnik – język niemiecki, wychowanie fizyczne
Aleksandra Rutecka-Kosińska – matematyka
Olga Silska – Gajb – j.polski
Tetiana Slavynska – chemia
Andżelika Szczęch – Kaczorkiewicz – geografia
Jan Winarski – język angielski
Katarzyna Wnuk – wychowanie fizyczne

Kadra pedagogiczna – przedmioty zawodowe:
Gracjan Falkowski – instruktor praktycznej nauki zawodu
Andrzej Fidos – przedmioty ogrodnicze/techniczne
Frąckowiak Renata – fizyka
Iwona Galacka – Rajchel – przedmioty ogrodnicze
Agata Jankowska – przedmioty weterynaryjne
Jacek Kaczorkiewicz – przedmioty ogrodnicze
Adam Kania – przedmioty ogrodnicze/ techniczne
Tadeusz Ledwoń – przedmioty ogrodnicze/techniczne
Masny Jan – przedmioty ogrodnicze/techniczne
Zbigniew Muszczyński – przedmioty zootechniczne
Jacek Ostaszewski – przedmioty weterynaryjne
Robert Palacz – przedmioty zootechniczne
Magdalena Skólmowska – Kopczyńska – przedmioty zootechniczne
Joanna Sylwestrzak – przedmioty architektury krajobrazu, przedmioty ogrodnicze
Joanna Woźniak – przedmioty ogrodnicze, przedmioty architektury krajobrazu
Andrzej Wyka – przedmioty ogrodnicze
Zdun Tomasz – instruktor praktycznej nauki zawodu

Internat szkolny:
Małgorzata Adler – Natkaniec
Anna Binkiewicz – Darcz
Mariola Borgorz
Maciej Gruszkowski
Anna Krakowiak
Hubert Możdżeń
Magdalena Ufnal

ADMINISTRACJA:
Anna Badowska – specjalista ds. sekretariatu
Adrianna Ćwirko – specjalista
Klaudia Furga – kierownik gospodarczy
Anna Rozbicka – Kruger – sekretarz szkoły/kadry/płace
Elżbieta Wyka – starsza księgowa
Bogumiła Żurek – główna księgowa

OBSŁUGA:
Krzysztof Gajos
– rzemieślnik
Teresa Kuchciak
– pomoc kuchenna
Martyna Kułdosz
– woźny
Danuta Massalska
– pomoc kuchenna
Michał Orłowski
– kucharz
Wiesław Rajchel
– konserwator
SandraSałek-Dymek
– rzemieślnik
Bożena Smudzińska
– sprzątaczka
Ryszard Traczyk
– dozorca
Anna Utych
– sprzątaczka
Wojciech Wyglądacz
– robotnik do pracy lekkiej, kierowca samochodu towarowo-osobowego
Piotr Zdeb
– dozorca