KONSULTACJE DLA MATURZYSTÓW

Drodzy Uczniowie – Maturzyści
konsultacje z przedmiotów maturalnych w formie stacjonarnej –
z uwzględnieniem procedur obowiązujących od kwietnia 2020 roku –
odbywają się wg poniższego harmonogramu:

lp.

imię i nazwisko nauczyciela

przedmiot

termin

1

Joanna Obszańska

język polski

————————–

2

Józef Majkowski

język polski

czwartek, godz. 15.20

3

Adam Sosnowski

matematyka

wtorek, godz. 8.00

4

Aleksandra Rutecka

matematyka

piątek, godz. 15.25

5

Barbara Krupińska

język angielski

poniedziałek, godz. 15.20

6

Karolina Lis-Jordan

język niemiecki

poniedziałek, godz. 15.20

7

Andżelika Szczęch-Kaczorkiewicz

geografia

piątek, godz. 8.00

8

Anna Binkiewicz-Darcz

biologia

wtorek, godz. 8.00

Serdecznie zapraszam,
Lila Pławińska-Kopeć

KONSULTACJE PRZEDMIOTOWE

HARMONOGRAM KONSULTACJI PRZEDMIOTOWYCH
DLA UCZNIÓW

w dniu 8 czerwca 2020 roku

Lp.

Godziny lekcyjne

Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego

Nauczany przedmiot

Sala

lekcyjna

PONIEDZIAŁEK

1.

——

—–

—–

—–

2.

08.55 – 09.40

Karolina Lis-Jordan

j. niemiecki

B1

Małgorzata Adler-Natkaniec

chemia

M2

3.

09.50 – 10.35

Tomasz Jabłoński

wychowanie fizyczne

boisko

Zbigniew Muszczyński

chów i hodowla

M1

4.

10.55 – 11.40

Marzena Andrzejewska

podstawy przedsiębiorczości

A2

Barbara Krupińska

j. angielski

B3

5.

11.50 – 12.35

Józef Majkowski

j. polski

biblioteka

Iwona Galacka-Rajchel

rośliny ozdobne

wiklina

6.

12.45 – 13.30

Magdalena Skólmowska-Kopczyńska

anatomia i fizjologia zwierząt

M1

Adam Sosnowski

matematyka, fizyka

B2

7.

13.45 – 14.30

Łukasz Klimek

religia

B1

Aleksandra Rutecka-Kosińska

matematyka

M1

 

Dyżur:

Ilona Mielnik – rewalidacja – poniedziałek – 12.30 -14.30 – sala 46

KONSULTACJE DLA MATURZYSTÓW

UWAGA MATURZYŚCI

w dniach 25 maja – 5 czerwca 2020 roku na terenie szkoły odbywają się konsultacje wg poniższego harmonogramu:

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego

Przedmiot

Sala

Termin konsultacji

1.

Józef Majkowski

język polski

biblioteka

poniedziałek,
g.10.00 – 11.30

środa,
g.10.00 – 11.30

2.

Adam Sosnowski

matematyka

49

środa g.12.30 – 14.00

3.

Barbara Krupińska

język angielski

B3

wtorek,
g.10.00 – 11.30

4.

Anna Rudnik

język niemiecki

38

wtorek,
g. 11.30 – 13.00

5.

Anna Binkiewicz-Darcz

biologia

50

piątek,
g. 11.30 – 13.00

6.

Andżelika Szczęch-Kaczorkiewicz

geografia

44

czwartek, g. 10.30 – 12.00

7.

Małgorzata Adler-Natkaniec

chemia

świetlica

piątek,
g. 10,00 – 11.30

8.

Maciej Gruszkowski

wiedza i społeczeństwo

38

czwartek,
g. 10.00 -11.30

 

Szczegółowe informacje zostały przekazane na adres klasowego e-maila.

serdecznie zapraszam,
Lila Pławińska-Kopeć