ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Szanowni Rodzice i Opiekunowie Prawni,
Drodzy Uczniowie,
w związku z zakończeniem roku szkolnego 2019/2020,
26 czerwca 2020 roku (piątek) odbędzie się wręczenie świadectw szkolnych na dziedzińcu szkoły
wg poniższego harmonogramu:
  • godz. 07.45 – 08.30 – klasa 3 TW, p. Anna Binkiewicz-Darcz,
  • godz. 08.30 – 09.15 – klasa 1 tk/to, p. Barbara Krupińska i p. Marzena Andrzejewska,
  • godz. 09.15 – 09.45 – klasa 2 TK/TO, p. Iwona Galacka-Rajchel,
  • godz. 09.45 – 10.30 – klasa 1 tw, p. Joanna Obszańska,
  • godz. 10.30 – 11.00 – klasa 3 TK/TO, p. Joanna Woźniak,
  • godz. 11.00 – 11.45 – klasa 1 TK, p. Andżelika Szczęch-Kaczorkiewicz,
  • godz. 11.45 – 12.15 – klasa 2 BSm/o, p. Andrzej Wyka,
  • godz. 12.15 – 13.00 – klasa 1 TW, p. Karolina Lis-Jordan,
  • godz. 13.00 – 13.45 – klasa 2 TW, p. Magdalena Skólmowska-Kopczyńska.
Wychowawcy klas przekażą szczegółowe informacje o przebiegu wręczenia świadectw w poszczególnych klasach.
W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych wręczenie świadectw odbędzie się w holu głównym szkoły.
Świadectwa szkolne będzie można odebrać również w późniejszym terminie po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu.
 
UWAGA:
Obowiązują dotychczasowe środki ostrożności w związku z zagrożeniem zakażeniem COVID-19.
 
Serdecznie zapraszam,
Lila Pławińska-Kopeć
Dyrektor
Centrum Edukacji Ogrodniczej
w Szczecinie

Zapytania ofertowe

Szanowni Państwo,

w związku z realizacją Projektu pt. „Czas na zawodowców – wzrost jakości kształcenia zawodowego szczecińskich szkół” w Centrum Edukacji Ogrodniczej w Szczecinie, zapraszamy do złożenia oferty na:

1. Zapytanie ofertowe nr 2/2020/RPZP.08.07.00 – Dostawa materiałów dydaktycznych
2. Zapytanie ofertowe nr 3/2020/RPZP.08.07.00 – Dostawa materiałów szkolnych
3. Zapytanie ofertowe nr 4/2020/RPZP.08.07.00 – Dowóz Uczniów/Uczestników Projektu

 

KONSULTACJE

HARMONOGRAM KONSULTACJI PRZEDMIOTOWYCH
DLA UCZNIÓW

w dniu 10 czerwca 2020 roku

Lp.

Godziny lekcyjne

Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego

Nauczany przedmiot

Sala

lekcyjna

ŚRODA

1.

08.00 – 8.45

Agata Jankowska

przedmioty weterynaryjne

M1

2.

08.55 – 09.40

Adam Sosnowski

matematyka

B1

3.

09.50 – 10.35

Lila Pławińska-Kopeć

wychowanie fizyczne

boisko

4.

10.55 – 11.40

Anna Binkiewicz-Darcz

biologia

B2

5.

11.50 – 12.35

Adam Kania

przedmioty ogrodnicze, techniczne

M2

6.

12.45 – 13.30

Joanna Woźniak

przedmioty zawodowe-architektura krajobrazu

wiklina

7.

13.45 – 14.30

Jan Masny

zajęcia praktyczne

szklarnia

Dorota Jasiejko – pedagog szkolny – środa 11.00 -11.45 – gabinet pedagoga

KONSULTACJE PRZEDMIOTOWE

HARMONOGRAM KONSULTACJI PRZEDMIOTOWYCH
DLA UCZNIÓW

w dniu 8 czerwca 2020 roku

Lp.

Godziny lekcyjne

Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego

Nauczany przedmiot

Sala

lekcyjna

PONIEDZIAŁEK

1.

——

—–

—–

—–

2.

08.55 – 09.40

Karolina Lis-Jordan

j. niemiecki

B1

Małgorzata Adler-Natkaniec

chemia

M2

3.

09.50 – 10.35

Tomasz Jabłoński

wychowanie fizyczne

boisko

Zbigniew Muszczyński

chów i hodowla

M1

4.

10.55 – 11.40

Marzena Andrzejewska

podstawy przedsiębiorczości

A2

Barbara Krupińska

j. angielski

B3

5.

11.50 – 12.35

Józef Majkowski

j. polski

biblioteka

Iwona Galacka-Rajchel

rośliny ozdobne

wiklina

6.

12.45 – 13.30

Magdalena Skólmowska-Kopczyńska

anatomia i fizjologia zwierząt

M1

Adam Sosnowski

matematyka, fizyka

B2

7.

13.45 – 14.30

Łukasz Klimek

religia

B1

Aleksandra Rutecka-Kosińska

matematyka

M1

 

Dyżur:

Ilona Mielnik – rewalidacja – poniedziałek – 12.30 -14.30 – sala 46

HARMONOGRAM KONSULTACJI PRZEDMIOTOWYCH DLA UCZNIÓW OBOWIĄZUJĄCY OD 1 CZERWCA 2020

HARMONOGRAM KONSULTACJI PRZEDMIOTOWYCH 
DLA UCZNIÓW
OBOWIĄZUJĄCY OD 1 CZERWCA 2020

Wytyczne sanitarne:

  1. W konsultacjach mogą wziąć udział wyłącznie uczniowie zdrowi, którzy wcześniej zgłosili chęć uczestnictwa w zajęciach nauczycielowi prowadzącemu.
  2. Na teren szkoły nie mogą wchodzić osoby przebywające na kwarantannie.
  3. Na terenie szkoły należy poruszać się mając zasłonięte usta i nos.
  4. Wchodząc do szkoły należy zdezynfekować ręce.
  5. Podczas konsultacji należy używać własnych materiałów oraz przyborów do pisania.
  6. Nauczyciel może zadecydować o indywidualnej lub grupowej formie konsultacji z zachowaniem zasad sanitarnych.
  7. Należy zachować co najmniej 2-metrowy odstęp od innych osób.
  8. Po zakończeniu konsultacji należy opuścić teren szkoły.

     

    Lp.

     

    Godziny lekcyjne

     

    Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego

     

     

    Nauczany przedmiot

     

    Sala

    lekcyjna

     

    PONIEDZIAŁEK

    1.

    8.00 – 8.45

    Łukasz Klimek

    religia

    45

    2.

    8.55 – 9.40

    Karolina Lis-Jordan

    j. niemiecki

    B1

    3.

    9.50 – 10.35

    Karolina Lis-Jordan

    j. niemiecki

    B1

    4.

    10.55 – 11.40

    Iwona Galacka-Rajchel

    rośliny ozdobne

    45

    5.

    11.50 – 12.35

    Iwona Galacka-Rajchel

    Anna Binkiewicz-Darcz

    rośliny ozdobne

     

    biologia, EDB

     

    45

    50

    6.

    12.45 – 13.30

    Anna Binkiewicz-Darcz

    biologia, EDB

    50

    7.

    13.45 – 14.30

    Małgorzata Adler-Natkaniec

    chemia

    38

     

    WTOREK

     

    1.

    8.00 – 8.45

    Tadeusz Ledwoń

     

     

    Jacek Kaczorkiewicz

     

    Jacek Ostaszewski

     

    przedmioty ogrodnicze/ techniczne

     

    przedmioty ogrodnicze

     

    przedmioty weterynaryjne

     

    M2

     

     

    Szklarnia

     

    50

    2.

    8.55 – 9.40

    Tadeusz Ledwoń

     

     

    Jacek Ostaszewski

     

     

    Barbara Krupińska

     

    przedmioty ogrodnicze/ techniczne

     

    przedmioty weterynaryjne

     

    j. angielski

    M2

     

     

    50

     

     

    B2

    3.

    9.50 – 10.35

    Barbara Krupińska

     

    Joanna Sylwestrzak

     

    j. angielski

     

    przedmioty zawodowe – architektura krajobrazu,

    warzywnictwo

    B2

     

    B3

    4.

    10.55 – 11.40

    Joanna Sylwestrzak

     

    przedmioty zawodowe – architektura krajobrazu,

    warzywnictwo

    B3

    5.

    11.50 – 12.35

    Adam Kania

     

     

    Anna Rudnik

    przedmioty ogrodnicze/ techniczne

     

    j. niemiecki, wychowanie fizyczne

    44

     

     

    38

    6.

    12.45 – 13.30

    Adam Kania

     

     

    Anna Rudnik

     

     

    Andrzej Wyka

     

    przedmioty ogrodnicze/ techniczne

     

    j. niemiecki, wychowanie fizyczne

     

    przedmioty ogrodnicze

    44

     

     

    38

     

     

    46

    7.

    13.45 – 14.30

    Andrzej Wyka

    przedmioty ogrodnicze

    46

     

    ŚRODA

    1.

    8.00 – 8.45

    Agata Jankowska

    przedmioty weterynaryjne

    gabinet

    2.

    8.55 – 9.40

    Agata Jankowska

    przedmioty weterynaryjne

    gabinet

    3.

    9.50 – 10.35

    Marzena Andrzejewska

    przedmioty ekonomiczne

    A2

    4.

    10.55 – 11.40

    Marzena Andrzejewska

    przedmioty ekonomiczne

    A2

    5.

    11.50 – 12.35

    Joanna Woźniak

     

     

    Joanna Obszańska

    przedmioty zawodowe – architektura krajobrazu

     

    j. polski

    wiklina

     

     

    43

    6.

    12.45 – 13.30

    Joanna Woźniak

     

     

    Joanna Obszańska

     

    Andrzej Fidos

    przedmioty zawodowe – architektura krajobrazu

     

    j. polski

     

    przedmioty techniczne

     

    wiklina

     

     

    43

     

    M1

    7.

    13.45 – 14.30

    Andrzej Fidos

    przedmioty techniczne

    M1

     

    CZWARTEK

    1.

    8.00 – 8.45

    Aleksandra Rutecka-Kosińska

    matematyka

    49

    2.

    8.55 – 9.40

    Aleksandra Rutecka-Kosińska

     

    Andżelika Szczęch-Kaczorkiewicz

    matematyka

     

    geografia

     

    49

     

    44

    3.

    9.50 – 10.35

    Andżelika Szczęch-Kaczorkiewicz

     

    Majkowski Józef

    geografia

     

    j. polski

    44

     

    biblioteka

    4.

    10.55 – 11.40

    Majkowski Józef

    j. polski

    biblioteka

    5.

    11.50 – 12.35

    Magdalena Skólmowska-Kopczyńska

    przedmioty weterynaryjne

    51

    6.

    12.45 – 13.30

    Magdalena Skólmowska-Kopczyńska

    przedmioty weterynaryjne

    51

    7.

    13.45 – 14.30

    Jan Masny

    zajęcia praktyczne

    szklarnia

     

    PIĄTEK

    1.

    8.00 – 8.45

    Zbigniew Muszczyński

    przedmioty weterynaryjne

    51

    2.

    8.55 – 9.40

    Zbigniew Muszczyński

    przedmioty weterynaryjne

    51

    3.

    9.50 – 10.35

    Maciej Gruszkowski

    historia, WOS, WOK

    38

    4.

    10.55 – 11.40

    Maciej Gruszkowski

    historia, WOS, WOK

    38

    5.

    11.50 – 12.35

    Adam Sosnowski

    matematyka, fizyka, informatyka

    49

    6.

    12.45 – 13.30

    Adam Sosnowski

     

    Lila Pławińska-Kopeć

    Tomasz Jabłoński

    matematyka, fizyka, informatyka

    wychowanie fizyczne

    wychowanie fizyczne

     

    49

     

     

    boisko

     

    boisko

    7.

    13.45 – 14.30

    Lila Pławińska-Kopeć

     

    Tomasz Jabłoński

    wychowanie fizyczne

    wychowanie fizyczne

    boisko

     

    boisko

    Dyżury:

    Pedagog szkolny – środa 11.00 – 12.30 – budynek A – gabinet pedagoga

    Magdalena Ufnal – konsultacje – piątek – 9.00 – 12.00 – sala 52

    Ilona Mielnik – rewalidacja – poniedziałek – 12.30 -14.30 – sala 44

Procedura zapewnienia bezpieczeństwa CEO
Zgoda rodzica lub ucznia na pomiar temperatury-konsultacje
Zgoda rodzica-opiekuna na udział w KONSULTACJACH
Zgoda ucznia na pomiar temperatury_konsultacje
Zgoda ucznia na udział w konsultacjach