KONKURS DYNIOWY ROZSTRZYGNIĘTY

Już po raz kolejny w naszej szkole zorganizowano Międzyszkolny Festiwal Dyni. Każda szkoła, klasa, uczniowie mieli możliwość wykazania się kreatywnością i techniką ozdabiania dyni. Uczniowie stworzyli małe dzieła sztuki, które następnie sprzedawano podczas Jesiennego Kiermaszu Ogrodniczego. Wybór najpiękniejszej dyni był trudny. Jednak jury w sześcioosobowym składzie, któremu przewodniczył Pan Andrzej Fidos: (kierownik Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego Nr 4 w CEO) wyłoniło zwycięzców. I tak:

I miejsce – klasa IV TK, III TK, III ZSZ;

II miejsce – klasa II TW, I TO, I TK;

III miejsce – klasa II TK, III TW.

Za pomysłowość i oryginalność jury zdecydowało wyróżnić dwie prace zespołowe ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 52 w Szczecinie:

wyróżnienie: zespół rewalidacyjno – wychowawczy: Dagmara, Nina, Bartek, Janek.

Wszystkim uczniom bardzo dziękujemy i zapraszamy do fotogalerii oraz na Instagram szkolny: centrum_edukacji_ogrodniczej.

O terminie rozdania dyplomów i nagród poinformujemy na stronie www.ceogr.edu.pl