MŁODZIEŻOWY RAJD „CHRYZANTEMA III”

W sobotę 20 października 2018 roku w naszej szkole mieliśmy przyjemność gościć piechurów i rowerzystów ze Szczecina i Ziemi Pyrzyckiej, którzy wzięli udział w Młodzieżowym Rajdzie „Chryzantema III”. Organizatorem imprezy był Regionalny Oddział Szczeciński PTTK. Na mecie rajdu – zlokalizowanej w naszej szkole – uczestnicy wędrówki po Puszczy Bukowej, mogli skosztować smaczne jabłka, wziąć udział w licznych konkursach sprawnościowych, a także poznać ciekawe okazy rosnące na naszej ścieżce dydaktycznej oraz zwiedzić szklarnie i poletka dydaktyczne.

Szczególnym zainteresowaniem cieszył się konkurs „Niespodzianka”, który przygotowało Szkole Koło Krajoznawczo – Turystyczne CEO. Polegał na rozwiązaniu krzyżówki zawierającej treści „niepodległościowe”. Pani Dyrektor Lila Pławińska ufundowała wspaniałe nagrody rzeczowe niezwykle przydatne młodym turystom.