Dzień Edukacji Narodowej 2018

Na uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się 12.10.2018 roku przybyli uczniowie, nauczyciele i cały personel szkoły. Uczniowie przygotowali apel, w którym klasy pierwsze debiutowały na scenie swoimi talentami aktorskimi oraz wokalnymi. Zaprezentowali scenkę pt. „Nauczyciel u lekarza medycyny pracy”, próbowali swoich możliwości wokalnych we wzruszających piosenkach. A następnie został rozstrzygnięty plebiscyt, w którym nauczycielom przyznane zostały tytuły m.in. Diamentowa Piła, Anielska Cierpliwość, Smakosz Kawy i inne, będące wynikiem uczniowskich trafnych spostrzeżeń i sympatii. Z uśmiechem na twarzy wielu nauczycieli odbierało z rąk pani dyrektor zasłużone nagrody za ciężką pracę i oddanie dla szkoły oraz zostali nagrodzeni hucznymi brawami. Uczniowie również doceniają zaangażowanie i wysiłek mentorów i podkreślili swoją wdzięczność wręczając symboliczne kwiaty. Nie obyło się bez skromnego poczęstunku w postaci pysznych słodkości. Wszyscy bardzo miło wspominają ten dzień i składają podziękowania dla każdego uczestnika oraz dla nauczyciela, który nad wszystkim czuwał –Pana Majkowskiego.

Wiktoria Gralak
Weronika Fidos