Targi Rolne Barzkowice 2018

To już kolejny rok kiedy młodzież naszej szkoły uczestniczy w Targach Rolnych AGRO POMERANIA 20018. Wycieczka byłą doskonałą możliwością integracji uczniów klas pierwszych z pozostałą bracią szkolną, a także świetną okazją do zobaczenia nowinek rolniczych w postaci maszyn, urządzeń, ciekawych gatunków zwierząt i roślin. Nie bez znaczenia była możliwości posmakowania ekologicznych wyrobów rodzimych firm. A oto wrażenia naszych uczniów z pobytu na targach:

  • „Wyjazd do Barzkowic był bardzo udany. Było wiele zróżnicowanych stoisk, więc każdego coś tam zaciekawiło. Klimat oraz atmosfera również dopisały, jak co roku.” Wiktoria, klasa I TK;
  • „W Barzkowicach było super!!!! Było tam bardzo dużo atrakcji. Najfajniejsze były ciągniki. Takich szybkich jeszcze nigdy nie widziałem!!! Przed wyjazdem z Barzkowic zjadłem pyszną karkówkę.” – uczeń klasy I TO;
  • „Było naprawdę dobrze i miło. Uwielbiam takie wyprawy na świeżym powietrzu. Pełno roślin do kupienia. Śliczne okazy. Zwierzaki też były cudne, aż chciałam je zabrać ze sobą.” – Paulina, klasa I TO;
  • „Moje wrażenia z Barzkowic będą na pewno niezapomniane. Widziałam dużo nowych i ciekawych zwierząt, jak również dużo maszyn rolniczych, które zrobiły na mnie ogromne wrażenie z powodu wielkości i nowoczesnego wyglądu.” – uczennica klasy I TW;
  • „W Barzkowicach odbył się bieg na dystansie 1200m, w którym brałam udział i zajęłam piąte miejsce(…) ” – Ula, klasa I TW;
  • „Bardzo fajny wyjazd. Można zobaczyć sporo zwierząt i pięknych roślin.” – Laura, klasa I TW;
  • „Targi rolne w Barzkowicach jak zawsze były dobrze zorganizowane. Zwierzęta umyte i przygotowane do oceny” – Adrianna, klasa I TW;
  • „Bliskie spotkania ze zwierzętami. Zacne spotkanie z alpakami.” – Martyna, klasa I TW.

Targi Barzkowickie są wpisane w tradycję naszej szkoły, więc na pewno odwiedzimy je w przyszłym roku. 🙂

BiM