KOLEJNE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W GDAŃSKU w VIII Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Architekturze Krajobrazu

Po raz kolejny drużyna z naszej szkoły w składzie: Martyna Mielnik, Marlena Borys i Gracjan Falkowski została zakwalifikowana do drugiego etapu zmagań w VIII Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Architekturze Krajobrazu w Gdańsku. Tegoroczna formuła konkursu była nieco inna niż poprzednie, ponieważ organizator – Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo – Usługowych z Gdańska – zaproponował konkurencję drużynową, polegającą na zaprojektowaniu ogrodu kieszonkowego w wyznaczonym miejscu w Gdańsku. Następnie odbyła się konkurencja indywidualna, w której dwoje uczniów z naszej drużyny walczyło w finałowej dziesiątce. Ostatecznie zajęli kolejno VII i X miejsce. Każdy finalista otrzymał program do projektowania i wizualizacji ogrodów Gardenphilia.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.