SALON GIER – ROLLERCOASTER III

6 marca wybraliśmy się na konkurs „Salon Gier – Rollercoaster III”, zorganizowany dla uczniów szczecińskich techników przez Zespół Szkół nr 8 w Szczecinie. W konkursie udział wzięło 10 drużyn. Reprezentantami naszej placówki byli Eliza Strzelczyk i Karolina Majewska z klasy 2 TW oraz Jakub Wójtowicz z klasy 2 TK.

Konkurs był inny niż wszystkie. Chodziliśmy z pomieszczenia do pomieszczenia, aby wziąć udział w różnorodnych konkurencjach typu Familiada, Taboo, Quiz przeprowadzonych w języku angielskim. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, a czasem śmialiśmy z własnej głupoty. Oprócz zalet samej formuły konkursu trzeba dodać, że była to wspaniała forma integracji uczniów z różnych szkół Szczecina.

Ostatecznie może nie zdobyliśmy podium :), bo uplasowaliśmy się w połowie stawki, zajmując 5 miejsce. Ale za rok nadrobimy!

Eliza Strzelczyk