GARDENIA 2018

Każdego roku w ostatni weekend lutego odbywają się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2018. Tym razem klasa III techników architektury krajobrazu razem z opiekunem p. Joanną Sylwestrzak wzięła udział w Dniu Profesjonalisty – 22.02.2018 r. Uczniowie mieli możliwość spotkania specjalistów z branży ogrodniczej, którzy swoim doświadczeniem oraz spostrzeżeniami dotyczącymi rozwoju „zielonych usług”, dzielili się podczas XII Forum Miejskiej Sztuki Ogrodowej „Miasto dla natury”. Ponadto można było zobaczyć tematyczne ogrody pokazowe młodych projektantów, nowinki techniczne sprzętu ogrodniczego, różnorodny materiał roślinny oraz wszelkiego rodzaju elementy małej architektury. Wiele emocji wzbudziły także pokazowe prace florystów, którzy wzięli udział w Otwartym Konkursie Dla Kwiaciarń.

Fotorelację z targów zamieszczamy poniżej. Zapraszamy również do oglądania strony szkolnego Instagrama: centrum_edukacji_ogrodniczej