WARSZTATY FLORYSTYCZNE U „SKRZATÓW”

Po raz kolejny, w ramach sąsiedzkiej współpracy, zostaliśmy zaproszeni do Przedszkola Publicznego nr 35 „Krasnala Hałabały” w Szczecinie. Tam, w ramach zajęć praktycznych, przeprowadziliśmy warsztaty florystyczne. Z przygotowanych wcześniej materiałów uczniowie z klasy I TK oraz grupa sześciolatków, wspólnie wykonywali dekoracje świąteczne – stroiki bożonarodzeniowe. Dzieci ze starszymi koleżankami i kolegami tworzyły kolorowe stroiki, które będą zdobiły ich domy podczas świąt. Kiedy wszyscy ukończyli swoje dekoracje, „Skrzaty” razem z panią wychowawczynią podziękowały nam za mile i twórczo spędzony czas. Na koniec wszyscy stanęli do pamiątkowego zdjęcia. Zajęcia odbyły się 19 grudnia 2017 roku.