#TUNIECHODZIOJEDZENIE

Dnia 20 grudnia 2017 odbył się w naszej szkole konkurs, w ramach Ogólnopolskiego Projektu „Tu nie chodzi o jedzenie”. W zmaganiach tych wzięło udział 31 uczniów z Centrum Edukacji Ogrodniczej. Uczniowie otrzymali test zawierający 20 pytań zamkniętych, dotyczących zaburzeń oraz zasad prawidłowego odżywiania.

Celem konkursu było przekazanie uczniom wiedzy, jak interpretować sygnały, które wysyła ciało i jak zwracać uwagę na niepokojące zachowania koleżanek i kolegów. Miał on również na celu przełamanie stereotypów oraz uświadomienie otoczenia, że zaburzenia odżywiania takie jak anoreksja czy bulimia to choroby, które się leczy, a powrót do zdrowia jest możliwy.

Trzy najlepsze prace zostały docenione nagrodami ufundowanymi przez Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń Odżywiania:
1 miejsce: bon do Empiku o wartości 50 zł, torba, notes, długopis
2 miejsce: bon do Empiku o wartości 50 zł, torba, notes
3 miejsce: torba, notes, długopis

Z całego serca DZIĘKUJEMY naszemu Fundatorowi,
który przygotował te wszystkie wspaniałe nagrody!

Ostatecznie zwycięzcami zostały:

• Ewa Demska – klasa III TW,
  • Sandra Zienkiewicz – klasa III TW,
  • Paulina Dziubak – klasa I TW.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie,
a finalistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce:).