BIEG PRZEŁAJOWY „Barzkowice 2017”

Podczas jubileuszowych XXX Targów Rolnych „AGRO POMERANIA” po raz kolejny został zorganizowany bieg przełajowy dla dzieci i młodzieży. Zawody odbyły się 8 września 2017 roku – pierwszego dnia tej najważniejszej w naszym regionie imprezy rolniczej.

Wśród reprezentantów szkół z województwa zachodniopomorskiego nie zabrakło sportowców z Centrum Edukacji Ogrodniczej. W zawodach brały udział zarówno dziewczęta, jak i chłopcy.

Dobra dyspozycja Sandry Molendy z klasy III ZSZ zaowocowała brązowym medalem, Magdalena Rorbach natomiast przybiegła jako 10 w kategorii dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. Gracjan Falkowski z III TK zajął wysokie X miejsce w mocno obsadzonej kategorii chłopców szkół średnich. Również pozostali uczestnicy wykazali determinację i wolę walki, zajmując punktowane – choć nie najwyższe – miejsca. Ostatecznie nasza szkolna reprezentacja zajęła w klasyfikacji generalnej ostatnie miejsce, ale tylko dlatego, że była to najmniej liczna szkolna drużyna biegaczy.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

Dyplom                     Komunikat