„NAJCIEKAWSZY KRAJ SKANDYNAWII”

W ramach IV edycji Dni Skandynawskich – organizowanych na terenie naszego miasta dzięki współpracy Prezydenta Miasta Szczecin z krajami skandynawskimi – odbył się międzyszkolny konkurs informatyczny w języku angielskim pt. „Najciekawszy Kraj Skandynawii”. Organizatorem konkursu byli nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 42 w Szczecinie. Zadaniem uczestników tych zmagań było przygotowanie prezentacji multimedialnej za pomocą programu Microsoft Power Point na temat wybranego państwa skandynawskiego.

Komisja oceniała prace pod względem atrakcyjności oraz oryginalności ujęcia tematu. Jednym z kryteriów były również poprawność techniczna, merytoryczna i językowa zgłoszonych prezentacji.

Miło nam poinformować, że nasze uczennice – w kategorii szkół ponadgimnazjalnych – zajęły czołowe miejsca w tym konkursie:

• Klaudia Odżga, klasa II w zawodzie technik weterynarii – I miejsce,
  • Ewa Michalak, klasa II w zawodzie technik weterynarii – II miejsce.

SERDECZNIE GRATULUJEMY 🙂