UCZNIOWIE Z CHOJNY, MASZEWA i GOLENIOWA POZNAJĄ NASZĄ SZKOŁĘ

20150508_115515_resizedW związku z odbywającymi się II Cechowymi Targami „Praca z Nauką Zawodu” – zorganizowanymi przez Cech Rzemiosł Metalowych i Elektrycznych w Szczecinie -gimnazjaliści z okolicznych miejscowości mieli możliwość odwiedzenia naszej szkoły i poznania oferty edukacyjnej. Po krótkiej prezentacji multimedialnej uczniowie zwiedzili teren szkoły. Poznali roślinność znajdującą się na ścieżce dydaktycznej oraz kwiaty i warzywa uprawiane w szklarniach, w szkółce i na poletkach dydaktycznych. Chłopcy byli zainteresowani głównie parkiem maszynowym i bardzo chętnie skorzystali z możliwości przejażdzki ciągnikiem. Uczennice bardziej zaintrygowała pracownia architektury krajobrazu. Oglądały prezentowane tam projekty i zadawały pytania dotyczące kształcenia w tym zawodzie. Zarówno opiekunowie, jak i sami gimnazjaliści cieszyli się, że mogli u nas gościć, a przede wszystkim poznać bazę kształcenia zawodowego.