DZIEŃ DZIECKA W AOJ ZUT

Akademicki Ośrodek Jeździecki ZUT w Szczecinie zaprosił naszą szkołę do udziału w zorganizowanej imprezie z okazji Dnia Dziecka. Uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności, jakie nabyli podczas nauki w Centrum Edukacji Ogrodniczej w Szczecinie. Były to między innymi: pokaz zakładania szwów (na bananie 🙂 ), reanimacja psa (na fantomie), warsztaty sadzenia roślin oraz ich rozpoznawania, a także konkurs dotyczący roślin warzywnych skierowany do młodych ogrodników.

W trakcie imprezy nasi uczniowie mogli przyglądać się pracy behawiorystów zwierzęcych, którzy zaprezentowali pokaz obrony sportowej psów z „UniwerPsytet”. Odbyła się również prezentacja funkcjonariuszy Sekcji Konnej Wydziału Prewencji KWP w Szczecinie. Przygotowano także atrakcje dla najmłodszych: dmuchane trampoliny, malowanie twarzy, bańki mydlane, watę cukrową, gry i zabawy zorganizowane przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu ZUT w Szczecinie.

Dzień minął w miłej atmosferze przy tak długo wyczekiwanym wiosennym słońcu.