Konkurs rozstrzygnięty, nagrody rozdane…

Już po raz dziewiętnasty Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach był organizatorem Konkursu Wiedzy Ekologicznej. Tym razem konkurs odbywał się pod hasłem: „Ekologia niejedno ma imię”. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną kraju, zarówno etap szkolny, jak i finał konkursu przeprowadzone zostały w formie zdalnej.

Już po raz dziewiętnasty Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
w Barzkowicach był organizatorem Konkursu Wiedzy Ekologicznej. Tym razem konkurs odbywał się pod hasłem: „Ekologia niejedno ma imię”. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną kraju, zarówno etap szkolny, jak i finał konkursu przeprowadzone zostały
w formie zdalnej. Uczniowie szkół ponadpodstawowych odpowiadali na pytania testowe. Nasze uczennice – Monika Bacher i Laura Początek z klasy 3 TW dostały się do finału, w którym rywalizowały z aż 16 uczestnikami. Na podstawie uzyskanych wyników w części pisemnej i ustnej, jury konkursowe wyłoniło zwycięzców. Na tej liście znalazły się trzecioklasistki reprezentujące naszą szkołę:

  • I wyróżnienie – Monika Bacher,
  • II wyróżnienie – Laura Początek.

18 marca w Barzkowicach odbyła się uroczysta gala laureatów i finalistów konkursu. Wśród nich nie zabrakło dziewcząt, które osobiście odebrały wartościowe nagrody. Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom i koleżankom oraz z niecierpliwością czekamy na dwudziestą – jubileuszową edycję konkursu. Zachęcamy wszystkich do udziału. Tym razem może właśnie Ty będziesz zwycięzcą.