MOC NAUKOWCÓW NA ZUT

W zeszły piątek 15.03.2019 r. klasa III TK/TO, pod opieką wychowawcy klasy p. Joanny Sylwestrzak, skorzystała z zaproszenia na Moc Naukowców, zorganizowaną przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. Program wykładów i warsztatów został indywidualnie dobrany do profilu oraz zainteresowań naszych uczniów. Skorzystali więc z zajęć pod tytułem: „Zieleń w naszym otoczeniu. Warsztaty plastyczne z rysunku i malarstwa”, „Inspiracje naturą w świecie grafiki artystycznej”, „Ogrody świata” czy „Pokaz roślin egzotycznych”, a także – rozpoznawanie gatunków drzew i krzewów.

Uczniowie mieli możliwość porozmawiania z naukowcami – profesorami i wykładowcami – oraz zdobycia wiedzy na temat warunków rekrutacji i studiowania na ZUT.

Zapraszamy do fotogalerii i na szkolny Instagram: centrum_edukacji_ogrodniczej