II EDYCJA WIOSENNEJ WYSTAWY OGRODNICZO-PSZCZELARSKIEJ w BARZKOWICACH

W sobotę 27 kwietnia 2019 roku promowaliśmy naszą szkołę podczas Wiosennej Wystawy Ogrodniczo-Pszczelarskiej w Barzkowicach. Organizatorami Wystawy był Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach. Imprez odbyła się pod patronatem honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wojewody Zachodniopomorskiego, Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Jarosława Rzepy, Prezydenta Miasta Stargard, Starosty Stargardzkiego, Wójta Gminy Stargard, a Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pełnił patronat ekologiczny. To była już druga edycja tej Wystawy.

W tym roku w programie Wystawy były dostępne:

  • porady ogrodnicze,
  • prelekcje o zdrowiu i ekologii, konkursy, zabawy plastyczne,
  • występy zespołów artystycznych,
  • stoiska ogrodnicze, pszczelarskie,
  • stoiska handlowe, gastronomiczne.

Podczas Wystawy ogromnym zainteresowaniem cieszył się zorganizowany Turniej Kół Gospodyń Wiejskich, w ramach którego można było zobaczyć
i podziwiać stoiska z dorobkiem prac rękodzielniczych oraz produkty kulinarne.

W przebieg i organizację naszego stoiska promocyjnego zaangażowani byli nauczyciele, uczniowie i słuchacze IV cyklu Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego naszej szkoły. Wszystkim należą się podziękowania.

Ogród pełen kolorów i smaków_Barzkowice 2019
Wiosenna wystawa w Barzkowicach 2019

Zapraszamy do galerii zdjęć:)