ZAŚWIADCZENIA ROZDANE!

W związku z realizacją projektu pt. „Czas na zawodowców – wzrost jakości kształcenia zawodowego szczecińskich szkół” mieliśmy ogromy zaszczyt wręczyć naszym uczniom – Uczestnikom I tury – zaświadczenia, dyplomy i certyfikaty podczas uroczystego apelu 21 grudnia 2018 roku. Dokumenty potwierdzające ich wielkie zaangażowanie, ogrom pracy, poświęcenie wolnego czasu na zdobycie dodatkowych uprawnień tak przydatnych w życiu zawodowym. Kolejne kursy, staże lub praktyki zawodowe realizowane w trakcie projektu przyczyniały się do podniesienia ich kwalifikacji na rynku pracy. Uczniowie naszej szkoły mogli uczestniczyć w następujących formach wsparcia:

  • doradztwo zawodowo – edukacyjne,
  • kurs języka zawodowego – angielski lub niemiecki,
  • kurs carvingowy,
  • kurs elektroenergetyczny,
  • kurs odnawialnych źródeł energii,
  • kurs obsługi wózków widłowych,
  • kurs florystyczny,
  • kurs inseminacji bydła,
  • staże i praktyki w zawodzie.

Uczniowie z wielką pasją realizowali wybrane przez siebie kursy. Chociaż czasami bywało ciężko, to radość ze zdanego egzaminu była wielką nagrodą. Przełożenie natomiast zdobytej wiedzy w praktykę i staże dały im wielkie doświadczenie, pewność siebie i otwartość w poszukiwaniu ofert pracy. Wszystkim uczestnikom projektu udało się ukończyć założone przez siebie kursy, niektórzy zdali je nawet z wielkim wyróżnieniem, z czego jesteśmy bardzo dumni. Gratulujemy i trzymamy kciuki, aby wysiłek przełożył się na wyznaczone przez uczniów cele.