„JESIEŃ NA SPORTOWO ’2018”

Jesień to czas, kiedy w naszej szkole organizujemy warsztaty „Jesień na sportowo”. Przychodzą do nas przedszkolaki z zaprzyjaźnionych placówek – „Krasnala Hałabały” i „Plastusiowa” ze Szczecina. W tym roku to już IV edycja tej imprezy. Na początku spotkania, po przywitaniu przez Panią Dyrektor i organizatorki, dzieci zostały podzielone na mniejsze grupy. Z pomocą starszych koleżanek i kolegów z klasy 2 TK i pod czujnym okiem opiekunów, przedszkolaki rywalizowały ze sobą w slalomie gigancie, grały w papierowe śnieżki, aktywnie spędzały czas na zabawach ruchowych. Rozpoznawały też owoce i warzywa. Mierzyły się również z zagadkami i zgadywankami, dotyczącymi jesieni, kwiatów oraz zwierząt, kolorowały malowanki oraz tworzyły drzewo z liści. Gdy wszystkie przygotowane konkurencje zostały przeprowadzone – uczennica wprowadziła naszych małych gości w krainę bajek. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali prezenty i pamiątkowe dyplomy za zmagania, wysiłek i udział w warsztatach. Dzieci zaniosły też do przedszkoli pokolorowane malowanki. Już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie w naszej szkole, bowiem już wiosną 2019 roku planujemy organizację kolejnej II edycji „Wiosny na sportowo”.

Bardzo dziękujemy autorkom i organizatorkom imprezy:)

Zapraszamy do galerii zdjęć