,,PRZYSTANEK SUKCES – BIZNES W SZCZECINIE SIĘ OPŁACA”

To tytuł konkursu organizowanego przez Polską Fundację Przedsiębiorczości, do udziału w którym uczniowie z naszej szkoły zostali zaproszeni. Formuła konkursu zachęca młodzież do napisania swojego innowacyjnego pomysłu w postaci biznesplanu.

Wcześniej PFP zorganizowała w swojej siedzibie szkolenie. Pod okiem profesjonalnego trenera biznesu uczestnicy poznawali tajniki pisania biznesplanu.

Kolejnym etapem konkursu były Wizyty – Inspiracje. Nasza młodzież razem z uczniami z innych szkół wzięła udział w spotkaniu z przedsiębiorcami, którzy odnieśli międzynarodowy sukces, a swoje siedziby mają w Szczecinie. Wyjazd oraz spotkania z właścicielami i ich pracownikami były bardzo cenne, gdyż dzielili się oni doświadczeniem w prowadzeniu firmy, opowiadając nie tylko o sukcesach, ale i trudnych momentach w ich działalności.

26.10.2018r. odbyła się uroczysta gala ogłoszenia wyników i wręczenia nagród laureatom. Imprezę uświetnili zaproszeni goście, m.in. Prezydent Miasta Szczecin – Piotr Krzystek, prezes PFP – Barbara Bartkowiak, oraz liczni sponsorzy konkursu. Uczniowie z klasy III TK – Klaudia Koper i Marcel Rokiczan, pod opieką p. Joanny Sylwestrzak, opracowali biznesplan pt. ,,Magic Devices”, który został wyróżniony przez jury konkursowe.

Zapraszamy do fotogalerii oraz na stronę szkolnego Instagrama centrum_edukacji_ogrodniczej.