NARESZCIE KONIEC!

Nadszedł długo wyczekiwany koniec roku szkolnego. Dla nas to koniec zmagań z ułamkami, siłą ciężkości, łańcuchami DNA, nawierzchniami w ogrodzie czy też okulizacją i kapustnymi, dwa miesiące odpoczynku od ławki szkolnej, ale dla naszych kolegów z 3 ZSZ to koniec trzyletniej przygody w zdobywaniu umiejętności ogrodniczych. Niejednemu absolwentowi zakręciła się łza podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2017/2018 i pożegnania absolwentów, kiedy wychowawczyni klasy, Pani Izabella Fidos, po raz ostatni odczytała listę obecności. Pani Dyrektor życzyła nowym OGRODNIKOM odwagi w spełnianiu marzeń, podążania wybraną drogą, a przede wszystkim osiągania sukcesów nie tylko w przyszłej pracy zawodowej. Życzeniom nie było końca! Potem nastąpiło uroczyste ślubowanie absolwentów i wręczenie świadectw. Wśród nich jedna z absolwentek, Sandra, odebrała świadectwo z wyróżnieniem i dostąpiła zaszczytu wpisania się do Złotej Księgi.

Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań i okazja do wręczenia nagród. Nasze koleżanki i koledzy odbierali pamiątkowe dyplomy, książki i upominki nie tylko za bardzo dobre wyniki w nauce. Były też nagrody dla tych, którzy w sumienny sposób realizowali zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe. W tym roku wyróżnienie dla całej klasy odebrał Patryk z 2 ZSZ. Wręczono nagrody za pracę na rzecz Szkolnego Centrum Informacji, Internatu szkolnego, udział w konkursach szkolnych i promocji szkoły oraz za prowadzenie szkolnego Instagrama. Na koniec Pani Dyrektor wręczyła Nagrodę Specjalną naszemu koledze z 1 TK za 100% frekwencję!

ŻYCZYMY WSZYSTKIM KOLEŻANKOM I KOLEGOM,
A PRZEDE WSZYSTKIM NASZYM NAUCZYCIELOM I WYCHOWAWCOM