TEGOROCZNI ABSOLWENCI NA TARGACH PRACY

Podczas tegorocznej odsłony Targów Pracy w dniu 27 kwietnia 2018 roku uczniowie klas III Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz IV Technikum Ogrodniczego mogli zorientować się w ofertach pracy oraz o dowiedzieć o konkretnych stanowiskach, na które rekrutują poszczególne firmy. Wielu z naszych tegorocznych absolwentów już odbyło rozmowy dotyczące interesujących ich ofert. Kilkoro z nich złożyło dokumenty aplikacyjne. Uczestniczyliśmy też w dodatkowych atrakcjach (np. loteria fantowa, pokazy i prezentacje poszczególnych zawodów).

Udział w targach był interesujący. To cenne doświadczenie mające wpływ na przyszłą karierę zawodową. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z uczestnictwa w imprezie. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie. 🙂