15. TARGI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W POLICACH

W czwartek 26 kwietnia, młodzież klasy II TW wraz z opiekunami promowała szkołę na targach szkół ponadgimnazjalnych w Policach. W imprezie wzięło udział wiele placówek ze Szczecina i okolic. Targi były skierowane do uczniów drugich i trzecich klas gimnazjów oraz siódmych szkół podstawowych.

Nasze stoisko przyciągało uwagę młodszych kolegów, m.in: bujnością kwiatów oraz szyciem banana z pytaniem „po co i dlaczego?”. Osoby chętne, pod czujnym okiem przyszłych techników weterynarii, próbowały założyć szwy. Podczas targów zwiedzający mogli dowiedzieć się o kierunkach kształcenia, o zajęciach praktycznych, praktyce zawodowej, możliwości zatrudnienia po ukończeniu szkoły i możliwości zdobycia dodatkowych umiejętności i kwalifikacji.

Zainteresowanie było wszystkimi kierunkami. Czekamy zatem na efekty w trakcie rekrutacji.

Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂