Wicemistrzyni województwa w SUDOKU

20 lutego 2018 r. uczennica klasy IV TK – Martyna Mielnik – reprezentowała naszą Szkołę w XIII Zachodniopomorskim Konkursie „SUDOKU – cyfry muszą pozostać samotne”.

Po części pierwszej nasza zawodniczka przysporzyła sporo emocji, gdyż 1 punkt zadecydował o tym, że dostała się do części finałowej. Jednak w finale nie pozostawiła już wątpliwości, udowadniając swoją wyższość nad prawie wszystkimi rywalkami, gdyż zajęła bardzo pewne drugie miejsce w swojej kategorii (szkół ponadgimnazjalnych).

Martynie serdecznie gratulujemy i już wypatrujemy jej następcy wśród społeczności uczniowskiej – nasza laureatka w tym roku opuszcza mury CEO, więc jest szansa dla młodszych kolegów i koleżanek w przyszłym roku 🙂

Małgorzata Szyszko