XII EDYCJA KONKURSU WIEDZY EKOLOGICZNEJ

P1120885   Na początku listopada 2013 roku w naszej szkole odbył się I etap eliminacji szkolnych do Konkursu Wiedzy Ekologicznej, którego organizatorem jest Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach. Celem konkursu jest upowszechnianie wartości przyrodniczych, poszerzanie wiedzy z zakresu ekologii i ochrony środowiska, kształtowanie postaw prośrodowiskowych.

Po przeprowadzeniu szkolnego etapu konkursu zostały wyłonione dwie laureatki z najwyższą liczbą punktów. Szkolna komisja zgłosiła do finału konkursu Agatę Kołakowską i Joannę Branecką – uczennice czwartej klasy w zawodzie technik architektury krajobrazu.

   Finał konkursu odbył się 29 listopada 2013 roku w Zachodniopomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach. Nasze reprezentantki zostały sklasyfikowane w XII EDYCJA KONKURSU WIEDZY EKOLOGICZNEJ na szóstym i dwudziestym trzecim miejscu. Nasza szkoła otrzymała dyplom za uczestnictwo w konkursie oraz nagrody książkowe. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom szkolnych eliminacji konkursu oraz naszym laureatkom.