ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO ABSOLWENTÓW ROCZNIKA 2013 – 2017

Dnia 28 kwietnia 2017 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Naszych absolwentów żegnała cała szkoła – pani dyrektor Lila Pławińska, wychowawca, pedagodzy oraz młodzież szkolna, a wśród niej grupa, która przygotowała oprawę muzyczną. Jak jedna chwila minęły cztery lata i skończył się czas wspólnego wędrowania, pokonywania przeszkód, radzenia sobie z wejściem w dorosłe i dojrzałe życie. Oczywiście wędrówka absolwentów trwać będzie nadal, ale już całkiem inaczej – przyszedł bowiem czas opuścić przetarty szklak i poszukać nowej drogi.

Niech słowa Steva Jobsa będą myślą przewodnią pożegnania:

„Twój czas jest ograniczony, a więc nie marnuj go na życie cudzym życiem. Nie daj się złapać w pułapkę przeżywania życia, będąc sterowanym przez innych. Nie pozwól, by zgiełk opinii innych zagłuszył Twój wewnętrzny głos. I co najważniejsze miej odwagę podążać za swoim sercem i intuicją. One jakimś cudem już wiedzą, kim tak naprawdę chcesz zostać. Wszystko inne ma wartość drugorzędną”.

Nie zapomnijcie o czterech latach spędzonych w murach naszej 70-letniej szkoły. Szkoły – która pomogła uwierzyć Wam we własne możliwości, która w każdym uczniu widzi wartościowego człowieka.

Drodzy Absolwenci, życzymy sukcesów i połamania piór na maturze.

P.S. Zajrzyjcie czasem do nas, by pochwalić się swoimi nie tylko dużymi sukcesami  🙂