MIASTO OGRÓD – KOLOROWA ALEJA – edycja wiosenna 2017

Po raz kolejny wielbiciele zieleni oraz ekologicznego stylu życia mogli wziąć udział w imprezie MIASTO OGRÓD w samym centrum Szczecina. W dniach 22-23 kwietnia 2017 roku odwiedzający mieli okazję zrobić „zielone zakupy”, spróbować ekologicznych potraw i uczestniczyć w animacjach edukacyjnych.

To rodzaj imprezy – w formie plenerowego jarmarku pod chmurką, w której uczestniczyliśmy. Przez dwa dni udzielaliśmy porad ogrodniczych. W sobotę na naszym zielonym stoisku odbywały się pokazy wyplatania koszyków oraz zajęcia dla dzieci – kolorowanie malowanek, jazda autkiem zdalnie sterowanym. Każdy zainteresowany mógł samodzielnie wykonać kwiatową dekorację lizaków. W niedzielę natomiast, wykonywaliśmy pokaz wyplatania koszyków, układania bukietów wiosennych oraz zajęcia animacyjne dla dzieci. Młodzież nasza uczestniczyła w zajęciach malowania twarzy.

Kolejny raz, w samym centrum miasta, mieliśmy możliwość zaprezentowania szkoły, warsztatów szkolnych i zaproszenia wszystkich zainteresowanych na majowy kiermasz ogrodniczy do naszej szkoły.

Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂