„Konkurs SUDOKU – o krok od podium”

Dnia 15 marca 2017 roku drużyna w składzie: Martyna Mielnik (klasa III TK) i Sandra Kwiatkowska (klasa IV TK) reprezentowała naszą Szkołę w XII Zachodniopomorskim Konkursie „SUDOKU – cyfry muszą pozostać samotne”. Turniej został zorganizowany przez Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego w Szczecinie. Uczennice rywalizowały w kategorii szkół ponadgimnazjalnych,. Po pierwszej rundzie (składającej się z dwóch części) dziewczęta uplasowały się na drugiej pozycji i przeszły do rundy finałowej. W wyniku zaciętej rywalizacji w rundzie finałowej, nasza reprezentacja nie utrzymała lokaty, ale i tak znalazła się wśród pięciu najlepszych drużyn w swojej kategorii.

Reprezentantkom – serdecznie gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy w przyszłym roku!

Małgorzata Szyszko