INAUGURACJA AKCJI CHARYTATYWNEJ „ISKIERKA RADOŚCI”

sdc13101-copy26 listopada 2016 roku odbyła się inauguracja 16. edycji Iskierki Radości, organizowanej przez Zespół Szkół nr 5 w Szczecinie. Celem akcji jest zaktywizowanie młodzieży szczecińskich szkół do niesienia pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom. Samorząd Uczniowski naszej szkoły postanowił dołączyć się do tak szlachetnej akcji.

Inauguracja Iskierki rozpoczęła się w Galerii Kaskada występami młodzieży ze szkół wspomagających potrzebujących. Naszych uczniów reprezentowała Sandra Labudda śpiewając piosenkę Imagine Dragons „Radioactive”. Można było również obejrzeć występy taneczne, iluzjonistyczne oraz wokalne.

W trakcie imprezy odbyły się liczne aukcje przedmiotów, które przeznaczyły znane osoby w Szczecinie, między innymi piłkarze KS „POGOŃ”, raper Sobota, artyści szczecińscy. Pieniądze zebrane w trakcie licytacji zostaną przeznaczone na zakup najpotrzebniejszych rzeczy dla dzieci z ubogich rodzin.

Zapraszamy do galerii zdjęć oraz na stronę:

Zdjęcia z inauguracji akcji Iskierka Radości – 26 listopada 2016 r.