OLIMPIADA WIEDZY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH – etap szkolny

075W dniu 29 listopada 2016 roku został przeprowadzony etap szkolny Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych. W zmaganiach wzięło udział 21 uczniów, którzy rozwiązywali test składający się z 20 pytań. Spośród uczestników wyłoniono trzech z najwyższą punktacją:
• Maciej Michalak – klasa IV TK – 18 punktów,
• Gracjan Falkowski – klasa II TK – 16 punktów,
• Julia Resiak – klasa IV TO – 15 punktów.

Wszystkim uczniom gratulujemy za chęć zmierzenia się z trudnymi zagadnieniami dotyczącymi ubezpieczeń społecznych. Czekamy na zakwalifikowanie się do kolejnego etapu…
Ekonomia nie gryzie, przeciwnie pozwala łatwiej poruszać się w świecie kredytów, stóp procentowych, depozytów, podatków, w świecie, w którym od ekonomii nie można się odseparować. Dlatego już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w przyszłych edycjach olimpiady, jak również w innych konkursach ekonomicznych.