FESTYN RODZINNY – – „Uniwersytet Szczeciński dużym i małym mieszkańcom miasta”

DSCF3200Kolejny raz uczestniczyliśmy w festynie rodzinnym pod hasłem „Uniwersytet Szczeciński dużym i małym mieszkańcom miasta”, który odbył się 12 czerwca 2016 roku na Jasnych Błoniach. Imprezę tę – której autorką, inicjatorką i organizatorką jest Pani dr hab. Danuta Umiastowska, prof. US – przygotowali pracownicy i studenci Wydziału Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia. W programie całodniowego pikniku przewidziano atrakcje adresowane nie tylko do najmłodszych szczecinian. Przede wszystkim można było uczestniczyć w różnorodnych konkurencjach związanych z aktywnością ruchową na świeżym powietrzu, ze zdrowiem i z szeroko pojętą rekreacją, a także podziwiać zespoły taneczne w pokazach.

My na tej imprezie zaprosiliśmy dzieci na warsztaty ogrodnicze połączone z rozwiązywaniem zagadek i rebusów oraz pokazy samochodów hybrydowych. Każdy, kto zmierzył się z przygotowanymi zadaniami, otrzymał dyplom. Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂