Konkurs „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”

P1130248_resize12 lutego 2015 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Szczecinie uczniowie naszej Szkoły:

1. Eliza Piesik – kl. IV TK,
2. Tomasz Zdun – kl. II TK
wzięli udział w etapie wojewódzkim konkursu wiedzy o prawie pracy pod hasłem „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”, który został zorganizowany przez Okręgową Komisję Konkursową powołaną przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie. Konkurs odbył się w ramach programu edukacyjnego Państwowej Inspekcji Pracy pt.: „Kultura bezpieczeństwa”. Celem zmagań jest popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych wiedzy, dotyczącej przepisów prawa pracy.

Etap wojewódzki miał na celu wyłonienie trzech uczniów do etapu centralnego Konkursu. Niestety, tym razem nam się nie udało zakwalifikować. Może w przyszłym będzie lepiej. Na zakończenie konkursu wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i pamiątkowe gadżety.