Kiermasz Ciast

07 maja 2022 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego odbył się Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy. Towarzyszył mu po raz szósty Kiermasz Ciast pod opieką Pani Karoliny Lis-Jordan. Do zbiórki przeprowadzonej przez Szkolne Koło Wolontariatu przyłączył się również Samorząd Uczniowski.

Dziękujemy wszystkim uczniom a w szczególności rodzicom, którzy byli fundatorami własnoręcznie upieczonych ciast za zaangażowanie w akcję Szkolnego Koła Wolontariatu oraz Samorządu Uczniowskiego.

„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka ”
(Ks. Mieczysław Maliński)