Anglista – Ekonomista – projekt

W ramach działania innowacyjnego oraz doskonalenia umiejętności pracy w oparciu o metodę projektu klasa 2 TW uczestniczyła w konkursie międzyprzedmiotowym dotyczącym wykonania materiału marketingowego, jakim jest ulotka. Uczniowie projektowali ulotkę salonu kosmetycznego dla zwierząt domowych, stosując zasady marketingu oraz posługując się słownictwem z zakresu języka angielskiego w weterynarii. Prace mogły zostać wykonane samodzielnie bądź w zespołach dwuosobowych. Uczniowie korzystając z różnorodnych form i technik skonstruowali profesjonalnie  wyglądające reklamy własnej działalności gospodarczej. Jury podczas głosowania wyłoniło najlepszą pracę.

Laureatem konkursu został team w składzie: Paulina Czyżyk i Solomiia Hryhorchuk.

Gratulujemy!!!!!

Materiał marketingowy – ulotka – plik pdf