NAUCZANIE HYBRYDOWE

Szanowni Państwo,
Rodzice i Opiekunowie Prawni, Nauczyciele i Uczniowie,

w związku z pandemią i objęciem naszego miasta strefą żółtą oraz ogłoszeniem przez Premiera RP nowych regulacji dotyczących funkcjonowania jednostek oświaty, informuję, że od 19 października 2020 roku w naszej szkole obowiązuje system mieszany nauczania (tzw. hybrydowy) . W pierwszym tygodniu zajęcia w systemie stacjonarnym (w szkole) będą odbywały się dla poszczególnych klas w wyznaczone dni, w pozostałe – zdalnie wg obowiązującego planu zajęć. W następnych tygodniach uczniowie będą podzieleni na dwie grupy, a nauka będzie przebiegała zmiennie: 1 tydzień nauki stacjonarnej/1 tydzień nauki zdalnej. Szczegółowy harmonogram zostanie przesłany na konta e-mailowe klas i opublikowany na szkolnej stronie. W szkole będą nadal wydawane posiłki dla uczniów odbywających zajęcia w formie stacjonarnej oraz będzie funkcjonować internat szkolny.

Zobowiązuję Państwa do śledzenia komunikatów na naszej szkolnej stronie, FB i Ig oraz w aplikacji LIBRUS.

Jednocześnie informuję, że zaplanowane na 21 października spotkania z wychowawcami klas nie odbędą się w sposób tradycyjny. Wychowawcy będą dostępni zdalnie w środę w godzinach 17.00 – 18.30 w sposób ustalony z Państwem przez każdego wychowawcę. Istnieje również możliwość kontaktu e-mailowego. Adresy poczty elektronicznej wychowawców klas znajdują się na naszej stronie http://ceogr.edu.pl/?p=13052

Życząc zdrowia,
serdecznie pozdrawiam,

z poważaniem
Lila Pławińska-Kopeć
dyrektor