UWAGA – MIESZKAŃCY INTERNATU SZKOLNEGO

• Zakwaterowanie mieszkańców internatu szkolnego odbędzie się 31 sierpnia 2020 roku (poniedziałek) od godziny 16:00.
  • W tym dniu nie ma kolacji. Pierwszym posiłkiem będzie śniadanie 1 września o godz. 7:00.
  • W dniu przyjazdu wychowankowie są zobowiązani dostarczyć dokumenty niezbędne do meldowania:

1. ksero dowodu osobistego (oryginał do wglądu) i zaświadczenie o zameldowaniu, gdy brak adnotacji w dowodzie osobistym,
  2. lub
  3. skrócony akt urodzenia i zaświadczenie o zameldowaniu.
  • W trakcie zakwaterowania należy dopełnić formalności związanych
    z dokumentacją wychowanka.
  • Rodzice lub opiekunowie prawni osób, które nie dostarczyły karty informacyjnej mogą uzupełnić wymagane dokumenty w dniu przyjazdu do internatu.
  • Wychowankowie nie muszą korzystać z pościeli internackiej, dopuszcza się używanie własnej (za pranie pościeli własnej jest odpowiedzialny wychowanek).

wychowawcy internatu