JESIEŃ NA SPORTOWO’2019

Od pięciu już lat organizujemy w naszej szkole warsztaty dla dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli: „Krasnala Hałabały” i „Plastusiowa” ze Szczecina. „Jesień na sportowo” – bo tak nazywa się ta impreza, polega głównie na sportowym spędzeniu czasu. Co roku przygotowywane są nowe konkurencje ruchowe i gry. Gdy dzieci zmęczą się, choć to raczej nie ma miejsca, przystępują do innych zabaw. Rozpoznają owoce i warzywa, mierzą się z zagadkami i zgadywankami dotyczącymi jesieni, kwiatów oraz zwierząt, dekorują plasteliną liście, kolorują malowanki. Do przedszkola nikt nie wraca z pustymi rękami. Tym razem, oprócz własnoręcznie wykonanych prac, dzieci zaniosły pamiątkowe dyplomy, które otrzymały za zmagania, wysiłek i udział w warsztatach. Na kolejne warsztaty zapraszamy w 2020 roku.