ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego było wyjątkowe, ponieważ mury naszej szkoły opuścili ostatni absolwenci dawnej Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 10. Niejednemu ogrodnikowi łza się w oku zakręciła… Pożegnanie rozpoczęła dyrektor szkoły, która stwierdziła: „Dzisiejszy dzień jest szczególną chwilą w Waszym życiu. Dziś bowiem kończy się bezpowrotnie etap beztroskiej młodości, czasu, za którym niejeden z Was z pewnością zatęskni za kilka lat…” Życzyła również odwagi w podejmowaniu decyzji i dążeniu do spełnienia marzeń. Szczególnie ciepło do absolwentów skierowała swoje słowa wychowawczyni, pani Karolina Lis-Jordan, która przy tej okazji wspomniała nie tylko sukcesy swoich podopiecznych, ale także radosne wydarzenia z życia klasy. Z ogromnym przejęciem i drżącym głosem – w imieniu absolwentów – za lata nauki, za wsparcie, zrozumienie i pomoc podziękował Patryk Andrzejewski. W trakcie uroczystości wszyscy absolwenci złożyli ślubowanie. A potem nastąpiła najradośniejsza część – podsumowanie osiągnięć, czyli wręczenie nagród za bardzo dobre wyniki w nauce oraz działalność na rzecz szkoły. Na zakończenie pożegnaliśmy naszego Księdza Przemka, który od nowego roku szkolnego rozpocznie pracę w innej parafii. Uroczystość poprowadziła Natalia Leśniak, a występ Mileny Kubis uświetnił to pożegnanie.

Absolwentom życzymy jeszcze raz POWODZENIA,
a wszystkim uczniom i nauczycielom
udanych, słonecznych i dłuuuugich wakacji…
🙂