NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność” wspiera Szkołę – MOJA SZKOŁA MA KLASĘ – tworzymy MIASTO i WIEŚ

NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność”, w ramach działań wspierających Szkołę, zrealizował we współpracy z Nauczycielami, Uczniami i Absolwentami kampanię promocyjną pn. MOJA SZKOŁA MA KLASĘ – tworzymy MIASTO i WIEŚ. Ponad 40 filmików zostało zamieszonych w ramach utworzonego kanału YouTube.

Szukasz doskonałej szkoły dla swoich dzieci? Wybierz Centrum Edukacji Ogrodniczej w Szczecinie. CEO ma własny kampus, w tym internat. Oferuje kształcenie na kierunkach: technik ogrodnik, technik weterynarii, technik architektury krajobrazu, mechanik – operator pojazdów i maszyn rolniczych oraz ogrodnik.

Zestawienie tematyczne: