Sukces na rynku pracy!

14 maja 2019 roku uczniowie klasy kończącej szkołę – III ZSZ – mieli ponownie możliwość uczestniczenia w warsztatach dotyczących wejścia na rynek pracy. Przyszli absolwenci rozmawiali o motywacji, stawianiu celów edukacyjnych i zawodowych, o konsekwentnym ich realizowaniu oraz o sukcesie na rynku pracy.

Uczniowie po raz kolejny utwierdzili się w przekonaniu, iż pracowitość w połączeniu z sumiennością i rzetelnością stanowi znakomite podłoże do odniesienia sukcesu. Nieustanne podnoszenie kwalifikacji zawodowych, udział w kursach, studiach podyplomowych czy szkoleniach eksperckich – to również dobre możliwości pogłębiania wiedzy, które pomogą zdobyć lepszą pozycję na rynku pracy, a także zwiększyć pewność siebie.

Spotkanie odbyło się w ramach realizacji szkolnego programu doradztwa zawodowego. Poprowadziła je Pani Ewa Prawucka – doradca zawodowy i psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 ze Szczecina, której serdecznie dziękujemy 🙂