Komunikat: Uwaga!!!

W dniu 9 maja 2019 roku ruszyła rekrutacja do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

Wypełniony elektronicznie, wydrukowany i podpisany wniosek o przyjęcie do szkoły, należy dostarczyć do sekretariatu szkoły. Wnioski należy wypełnić na stronie naboru pod poniższym adresem:

INFORMACJA DLA ABSOLWENTÓW GIMNAZJUM

O przyjęcie do klasy pierwszej mogą ubiegać się kandydaci posiadający świadectwo ukończenia gimnazjum.

DOKUMENTY WYMAGANE OD KANDYDATA DO KLASY PIERWSZEJ

• świadectwo ukończenia gimnazjum,
  • zaświadczenie o wynikach egzaminu gimnazjalnego,
  • trzy aktualne fotografie 3,5cmx4,5cm (podpisane na odwrocie, NIE PASZPORTOWE)
  • zaświadczenie lekarskie zawierające orzeczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu oraz do kierowania pojazdami.

od 9 maja do 18 czerwca do godz. 15.00

wniosek o przyjęcie do szkoły wydrukowany w oparciu o system rekrutacji

(https://nabor.pcss.pl/szczecin/)

od 21 do 25 czerwca do godz. 15.00

kopia świadectwa ukończenia gimnazjum poświadczona przez dyrektora gimnazjum,

kopia zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego poświadczona przez dyrektora gimnazjum;

od 5 lipca od godz. 12.00 do10 lipca do godz. 15.00 (po ogłoszeniu wyników naboru)

oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum,

oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego,

trzy aktualne fotografie 3,5cmx4,5cm (podpisane na odwrocie, NIE PASZPORTOWE)

INFORMACJA DLA ABSOLWENTÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

O przyjęcie do klasy pierwszej mogą ubiegać się kandydaci posiadający świadectwo ukończenia szkoły podstawowej.

DOKUMENTY WYMAGANE OD KANDYDATA DO KLASY PIERWSZEJ

• świadectwo ukończenia szkoły podstawowej,
  • zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty,
  • trzy aktualne fotografie 3,5cmx4,5cm (podpisane na odwrocie, NIE PASZPORTOWE)

od 9 maja do 18 czerwca do godz. 15.00

wniosek o przyjęcie do szkoły wydrukowany w oparciu o system rekrutacji
           (www.nabor.pcss.pl/szczecin)

od 21do 25 czerwca do godz. 15.00

kopia świadectwa ukończenia szkoły podstawowej poświadczona przez dyrektora szkoły

kopia zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty poświadczona przez dyrektora szkoły

od 5 lipca od godz. 12.00 do 10 lipca do godz. 15.00 (po ogłoszeniu wyników naboru)

oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej;

oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty;

trzy aktualne fotografie3,5cmx4,5cm (podpisane na odwrocie, NIE PASZPORTOWE).

Rekrutacja – informacje (plik pdf)