Eliminacje do XLI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej – „Młodzież Zapobiega Pożarom”

W dniu 13 lutego 2018 roku odbyły się w naszej szkole eliminacje do XLI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod nazwąMłodzież Zapobiega Pożarom”. W zmaganiach wzięło udział 16 uczniów z różnych klas, którzy rozwiązywali test składający się z 35 pytań, dotyczących znajomości przepisów przeciwpożarowych, techniki pożarniczej oraz zasad postępowania na wypadek pożaru.

Największą liczbę punktów (27) zdobył Gracjan Falkowski, uczeń kl. 3 TK, na drugim miejscu – z dorobkiem 23 punktów – uplasował się Jakub Sterna z kl. 2 TW. Natomiast czwórka uczniów:

• Paulina Dziubak (1 TW),
  • Daria Sawoń (1 TW),
  • Karolina Majewska (2 TW),
  • Daniel Szymczyk (2 ZSZ) –

zdobyła po 20 punktów. W celu wyłonienia trzeciego finalisty, została przeprowadzona dogrywka, w której najlepszym okazał się uczeń kl. 2 ZSZ – Daniel Szymczyk.

Zwycięzcom, gratulujemy i życzymy sukcesu w eliminacjach miejskich OTWP, które odbędą się w marcu w Szczecinie.