„KOMPETENTNY UCZEŃ NA RYNKU PRACY”

Z przyjemnością informujemy, iż trwa druga edycja projektu pt. „Kompetentny uczeń na rynku pracy”, skierowanego do uczniów Centrum Edukacji Ogrodniczej w Szczecinie, kształcących się w zawodach: technik ogrodnik, technik weterynarii, technik architektury krajobrazu. Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

W drugiej edycji bierze udział 24 uczniów. Młodzież uczestniczy w obowiązkowych zajęciach z doradztwa zawodowego i kursu komputerowego.
Na przełomie stycznia i lutego odbędzie się kurs stosowania środków ochrony roślin.

Dodatkowo możliwy będzie udział w następujących kursach:

• prawo jazdy kat. B – 60 godz. – 6 osób;
  • projektowanie AutoCad 2d – 40 godz. – 10 osób;
  • pielęgnacja terenów zieleni – 87 godz., 8 osób;
  • opiekun zwierząt towarzyszących – 48 godz., 8 osób.

W wakacje natomiast uczniowie będą realizować ostatnie z obowiązkowych działań, czyli staż zawodowy u pracodawców.

Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂