WIZYTY – INSPIRACJE’2017

W tym roku po raz pierwszy uczniowie z naszej szkoły – razem z p. Joanną Sylwestrzak i p. Małgorzatą Szyszko – mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z przedsiębiorcami, którzy odnieśli międzynarodowy sukces, a swoje siedziby mają w Szczecinie. Wyjazd oraz spotkania z właścicielami i ich pracownikami był bardzo cenny, gdyż dzielili się oni doświadczeniem w prowadzeniu firmy. Opowiadali nie tylko o sukcesach, ale i trudnych momentach w ich działalności.

Organizatorem wyjazdu do szczecińskich firm była Polska Fundacja Przedsiębiorczości, która – wraz z Urzędem Miasta Szczecin – organizuje także konkurs pt. „Przystanek SUKCES – biznes w Szczecinie się opłaca!”. Uczniowie z klasy II TK wzięli udział w konkursie, przedstawiając swój pomysł na biznes.

Trzymamy kciuki za powodzenie pomysłu na biznes naszych uczniów!

Zapraszamy do fotogalerii.