INTEGRACJA SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ

Po raz kolejny dzień integracji społeczności szkolnej – nauczycieli i uczniów – odbył się w Ogrodzie Dendrologicznym w Glinnej. Sportowe zmagania – w otoczeniu przepięknej zieleni – dostarczyły młodzieży wielu atrakcji i radosnych przeżyć. Program bowiem zawierał propozycje różnorodnych form konkursów rekreacyjno – sportowych, wycieczkę rowerową, ognisko z kiełbaskami oraz zwiedzanie ogrodu.

Głównym celem imprezy było propagowanie wśród uczniów aktywności ruchowej i aktywnego spędzania czasu wolnego, dbałości o harmonijny rozwój, kształtowanie postaw fair play oraz wychowania do rekreacji. Ponadto – w atmosferze sportowej rywalizacji – uczniowie współpracowali nie tylko z kolegami z klasy, ale także z innymi i z nauczycielami.

Szczególną atrakcją tego dnia była wyprawa rowerowa w asyście funkcjonariuszy policji, którzy dbali o nasze bezpieczeństwo w trakcie jazdy po ulicach Zdrojów i Bukowego. Kiedy dotarliśmy do obrzeży Puszczy Bukowej policja pozwoliła nam ruszyć samodzielnie w dalszą drogę.

Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂
z imprezy integracyjnej w dniu 20 września 2017 roku.