KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW – II miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Architekturze Krajobrazu

Po raz kolejny drużyna z naszej szkoły w składzie: Sandra Kwiatkowska (klasa IV TK), Daria Wojtal (klasa III TK) i Tomasz Zdun (klasa IV TK) została zakwalifikowana do drugiego etapu zmagań w VII Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Architekturze Krajobrazu w Gdańsku. Tegoroczna formuła konkursu była nieco inna niż poprzednie, ponieważ organizator – Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo – Usługowych z Gdańska, poinformował wcześniej o temacie zadania drużynowego i haśle przewodnim. „Jestem z … to moje miejsce, taki jest mój ogród” – to tytuł opowiadania, który za pomocą roślin i elementów przestrzennych musiały „napisać” tegoroczne zespoły.Po burzy mózgów ustaliliśmy, iż naszą „idée” będzie tematyka morska.W tym duchu zostało zaaranżowane stoisko drużyny CEO. Pomysł został doceniony przez jury konkursowe, które przyznało nam II miejsce!

Następnego dnia odbyły się eliminacje indywidualne i walka o indeksy uczelni wyższych. W tej konkurencji uczennica Sandra Kwiatkowska zajęła IV miejsce. Jury konkursowe wyróżniło także Tomasza Zduna, zapraszając go do studiowania architektury krajobrazu na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.